RunMania.com - forum biegaczy

Dołącz do społeczności biegowej!

RunMania.com - forum biegaczy / Bieganie zimą

Nie jesteś zalogowany.

Login:  Hasło:  Logowanie

Ogłoszenie

Forum jest dostępne wyłącznie w trybie tylko do odczytu.

#1 2006-12-02 23:10:19

icek6
Użytkownik

Bieganie zimą

Przedemną pierwsza zima biegania ciekawi mnie jak inni sobie radzą z treningami w chłodne dni.

Offline

 

#2 2006-12-04 18:35:03

Timmek
Moderator

Re: Bieganie zimą

ja sobie nie radze... juz jakies 3 tygodnie przerwy ;/ zacząłem pod koniec choroby, wydawało się ze odchodzi i powrót!!!!!!!! wiec jesli odczuwasz początki ptrzeziebienia, nie biegaj, tyltko odrazu sie podlecz smile

Offline

 

#3 2006-12-05 21:26:16

Crazy
Użytkownik

Re: Bieganie zimą

Ja ostatnio miałem problemy ze zdrowiem i kilka razy odwiedziłem szpital. Po tym czasie strasznie mi spadła kondycja i postanowiłem wrócić do biegania. Poza tym dostałem na urodzinki pulsometr a to mnie dodatkowo mobilizuje wink Teraz, póki nie jest jeszcze zbyt zimno i śnieg nie pada nie ma problemów. Mam nadzieję, że nawet gdy zima da się we znaki to coś się wymyśli smile Też będzie to moja pierwsza zima z bieganiem.

Parę dni temu zacząłem się zastanawiać, czy nie nabyć sobie bielizny termoaktywnej, bo podobno w zimne dni bardzo się przydaje... co wy o tym sądzicie i w czym wy biegacie zimą?

Offline

 

#4 2006-12-17 16:21:04

zapador
Użytkownik

Re: Bieganie zimą

To moja już któraś z kolei zima z bieganiem. Ubieram się tak, żeby mnie nie przewiewało i biegam.
Warto zaopatrzyć się w dobrą czapkę i rękawiczki - naprawdę pomaga.

Offline

 

#5 2006-12-23 01:52:03

pabrze
Administrator

Re: Bieganie zimą

Jak zima...? wink

Offline

 

#6 2006-12-23 10:43:20

Timmek
Moderator

Re: Bieganie zimą

pytanie powinno brzmieć:
jak "zima"?? tonguetongue bo to narzie zimy nie przypomina smile

Offline

 

#7 2006-12-24 13:55:25

icek6
Użytkownik

Re: Bieganie zimą

Z utesknieniem czekam na mróz bo ta plucha mnie dobija

Offline

 

#8 2006-12-28 12:17:39

Crazy
Użytkownik

Re: Bieganie zimą

miałem nadzieję, że śnieg popada tylko na święta, ale nawet na święta nie raczył przysypać. Z obecnej pogody jestem bardzo zadowolony, oby tak dalej! Ani nie ma deszczu, ani strasznego mrozu smile Jeszcze nie miałem problemu typu "w co się ubrać?" big_smile

Offline

 

#9 2006-12-31 14:19:57

mozan
Użytkownik

Re: Bieganie zimą

Ponieważ koniec roku był "ulgowy" cool więc miałem ambitne plany zacząć z kopyta od Nowego Roku...
Niestety przypętało się chorubsko i teraz muszę odpuścić aż do całkowitego braku symptomów bo inaczej się z tego zrobi przerwa do marca!!! mad

Offline

 

#10 2007-01-01 14:37:32

Timmek
Moderator

Re: Bieganie zimą

no wiec ja życze Ci rozwagi zebys za wczesnie się nie wyrywał na treningi... ja się włąsnie tak załatwiłem po varsoviadzie w listopadzie i prawie miesiac nie biegałem ;/

Offline

 

#11 2007-01-05 17:08:41

kwiatek
Użytkownik

Re: Bieganie zimą

ja coś zapadłem w sen zimowy i nie chce mi się biegać, jak patrze przez okno to pełno błota hmm, moze jakby snieg spadł to bym biegał ale teraz nie mam na to ochoty, chodze tylko na hale na treningi TKD

EDIT1:

przebudziłem się z snu zimowego i powracam do biegania, bedzie cieżko bo ze 2 miesiace nie biegałem, ale dam rade

Ostatnio edytowany przez kwiatek (2007-02-11 10:34:47)

Offline

 

#12 2007-10-28 22:48:42

gosia34
Użytkownik

Re: Bieganie zimą

Ja też zrobiłam sobie małe chorobowe;) Pojechałam podziębiona na zawody no i na oskrzela mi poszło. Teraz już koniec antybiotyków ale nadal kaszlęwink Zastanawiam się czy mi się nie cofnie:P Mam nadzieje że nie;) Za tydzień zawody, dłużej nie będe zwlekać. A co do zimna polecam kurtkę narciarskąsmile Co myślicie o treningach na bierzni?

Offline

 

#13 2007-10-29 17:04:29

manitou7
Użytkownik

Re: Bieganie zimą

bieżnia-na pewno lepsza niż beton czy asfalt - tylko "nuda,panie,nuda" i pomylic sie mozna liczac kolejne kółka
krosik- fajna sprawa tylko latwo zlapac kontuzje, wieczorem odradzam najlepiej jak widno

Ostatnio edytowany przez manitou7 (2007-10-29 17:11:46)

Offline

 

#14 2007-10-30 21:57:49

gosia34
Użytkownik

Re: Bieganie zimą

Oj kontuzje, kontuzje. Faktycznie łatwo-zwłaszcza na kamieniach.

Offline

 

#15 2007-11-15 08:20:12

KuNa
Użytkownik

Re: Bieganie zimą

Wczoraj pierwszy trening w śniegu, a raczej w chlapie. Na początku po jakieś 5:10 /km i strasznie się ślizgałem. Przyspieszyłem do ok. 4:45/ km i było ok:) Nogi same się prowadzą.

Offline

 

#16 2007-11-15 23:23:16

Timmek
Moderator

Re: Bieganie zimą

śnieg można wytrzymać, gorsze jest to że nie zawsze możesz być pewien podłoża pod śniegiem...

Offline

 

#17 2007-11-16 08:29:04

KuNa
Użytkownik

Re: Bieganie zimą

No właśnie to jest to. Wczoraj znowu rozbieganie i była koniecznośc pobiega troche po twardym...

Offline

 

#18 2007-12-10 18:13:11

Lopezz
Użytkownik

Re: Bieganie zimą

Ja uwielbiam biegac zima!! zima jak jest Śnieżek itp... nie lobie chlapy no ale co tam:D
Trzeba sie rozważnie ubierac!!! mówi sie ze ubieramy sie tak jakby bylo 10 stopni więcej niż jest(wziaśc pod uwage wiatr itp) Nogi powinny byc dobrze osłonięte, letnie getry są za słabe do treningów... Tempo jak to zima.. nie szaleć bo, bo czesto nie ma gdzie i na czym, a pozatym trzeba sie przygotować do wiosny, a nie wymęczyc organizm zima:D trzepa kilometry jak jest czas i tyle.
A w domu czosnek i cebula!!! i zadne chorubsko sie nie przyplata, witamin tyle ile potrzeba bo wiecej w siebie nie wpakujemy niż sie da, więc nie ma sesu ładowac sobie co chwile rutinoscorbin, albo codziennie C1000 bo wypłuczemy sobie tylko inne witaminy i bedziemy sikac na żółto...

Offline

 

#19 2007-12-11 23:42:13

kubal
Użytkownik

Re: Bieganie zimą

icek6 napisał:

Przedemną pierwsza zima biegania ciekawi mnie jak inni sobie radzą z treningami w chłodne dni.

Tą zimę mam zamiar sumiennie przepracować. Dużo kilometrów, regularnie, niezbyt szybko. Do tego siłownia (grzbiet, brzuch, nogi). Mam nadzieję, że się uda i w przyszłym roku 3h będzie złamane... I 10h w Kaliszu. Ech... roll

Offline

 

#20 2007-12-12 15:50:53

manitou7
Użytkownik

Re: Bieganie zimą

kubal napisał:

Tą zimę mam zamiar sumiennie przepracować. Dużo kilometrów, regularnie, niezbyt szybko. Do tego siłownia (grzbiet, brzuch, nogi). Mam nadzieję, że się uda i w przyszłym roku 3h będzie złamane... I 10h w Kaliszu. Ech... roll

powodzenia w treningach i zrealizowania planow

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson

Polityka Prywatności i Cookies