RunMania.com - forum biegaczy

Dołącz do społeczności biegowej!

RunMania.com - forum biegaczy / Dlaczego zaczęliście biegać ??

Nie jesteś zalogowany.

Login:  Hasło:  Logowanie

Ogłoszenie

Forum jest dostępne wyłącznie w trybie tylko do odczytu.

#21 2008-03-15 22:47:10

TikiTikiTakJo
Użytkownik

Re: Dlaczego zaczęliście biegać ??

kikada napisał:

...Ale jakiś przedłużacz się znajdzie ;D

Heh...Dobre , dobre ...

No dobra .. ja też nie skaczę smile Mieszkanie mam ciasne .. lampy nisko wiszą to szkód można by narobić ...
jak mieszkałam w akademiku to wykorzystywałam korytarz to ćwiczeń .. tylko że ci w piętra niżej narzekali...

ale... kurcze to jest niezły pomysł zacząć znowu ... ciepło jest to i pod blokiem można sobie poćwiczyć ... a w skakance to nie tylko nogi ale i ręce big_smile zresztą chyba sporo mięśni wtedy bierze czynny udział ...
A więc .. postanowione ... jak pojadę do domu na święta to nie mogę zapomnieć skakanki roll

Offline

 

#22 2008-03-15 22:50:33

kikada
Użytkownik

Re: Dlaczego zaczęliście biegać ??

U mnie nie będzie problemu, mieszkam na parterze, stare budownictwo, sufit wysoko big_smile Gdzie można kupić skakankę z prawdziwego zdarzenia? tongue Pewnie będzie droga..

To jak? Po świętach zaczynamy operację "skakanka"? wink Ktoś się przyłącza?

Offline

 

#23 2008-03-15 23:00:12

TikiTikiTakJo
Użytkownik

Re: Dlaczego zaczęliście biegać ??

Hm... kupić można chociażby na allegro ... właśnie sprawdzałąm to już za jakieś 20zł (a nawet i mniej)można dostać .. (nawet z licznikiem -tylko po co ?)
zdziwiłam się trochę jak teraz na allegro posprawdzałam .. już takie bajery powymyślali że głowa mała ... ( z łożyskami nawet )
Nie ma to jak zwykła poczciwa stara skakanka.. ja posiadam taką jeszcze od moich rodziców ... ta to dopiero wymiata ...
Bo czy ja wiem czy wybór takiej typowo "plastikowej"... czy to dobry wybór ? Skoro zamierzamy teraz poświęcić trochę więcej czasu na to smile

Postanowione .. po świętach skaczemy .. w związku z tym nie ograniczamy się w jedzeniu podczas świąt ... kto zje najwięcej jaj dostanie nagrodę (zastanowimy się jaką ) tongue

Codzienne skakanie??
Oczywiście w deszczowe dni .. ja odpadam ... bo to conajmniej dziwnie będzie wyglądać jak będę wtedy pod blokiem skakać ...

Ostatnio edytowany przez TikiTikiTakJo (2008-03-15 23:04:26)

Offline

 

#24 2008-03-15 23:09:42

kikada
Użytkownik

Re: Dlaczego zaczęliście biegać ??

TikiTikiTakJo napisał:

Hm... kupić można chociażby na allegro ... właśnie sprawdzałąm to już za jakieś 20zł można dostać .. (nawet z licznikiem -tylko po co ?)

Może niektórzy nie potrafią na raz liczyć i skakać, dlatego dla nich wymyślono takie z licznikiem big_smile

TikiTikiTakJo napisał:

Nie ma to jak zwykła poczciwa stara skakanka.. ja posiadam taką jeszcze od moich rodziców ... ta to dopiero wymiata ...

A ja nie mam na razie żadnej, ale do po świętach czas, coś się znajdzie wink

TikiTikiTakJo napisał:

Postanowione .. po świętach skaczemy .. w związku z tym nie ograniczamy się w jedzeniu podczas świąt ... kto zje najwięcej jaj dostanie nagrodę (zastanowimy się jaką ) tongue

Ja raczej nie wygram, spędzam święta sama, to pewnie nawet nie będzie mi się chciało robić tych jaj..

TikiTikiTakJo napisał:

Codzienne skakanie??
Oczywiście w deszczowe dni .. ja odpadam ... bo to conajmniej dziwnie będzie wyglądać jak będę wtedy pod blokiem skakać ...

A taaaaam tongue Prawdziwy sportowiec złej pogody się nie boi tongue
Ciekawe jak ja wyglądałam robiąc 8 km na 200 metrowej bieżni, w śniegu, deszczu i mrozie..Wszystko inne było oblodzone, trzeba było biegać tam, gdzie się dało tongue

Offline

 

#25 2008-03-15 23:31:02

TikiTikiTakJo
Użytkownik

Re: Dlaczego zaczęliście biegać ??

A właśnie!!! W związku z różnymi jajami .. uważajcie na salmonelle wink
Głupio by było skakac na skakance na szpitalnym korytarzu ...
Nie zapomnijcie się odkazić ... tak kielonka dla zdrowia co by się salmonella nie miała jak przyplątać ...

kikada napisał:

Ciekawe jak ja wyglądałam robiąc 8 km na 200 metrowej bieżni, w śniegu, deszczu i mrozie..Wszystko inne było oblodzone, trzeba było biegać tam, gdzie się dało tongue

Podziwiam .. podziwiam ...
Ja bym pewnie sobie odpuściła ... założyła bambosze i zasiadła z gorącą herbatką przed TV  roll

Offline

 

#26 2008-03-15 23:35:54

kikada
Użytkownik

Re: Dlaczego zaczęliście biegać ??

Ja bym sobie też odpuściła, ale jak trener czeka, to nie ma innej opcji wink Z trenerem się nie dyskutuje tongue

Offline

 

#27 2008-03-16 13:05:29

angelikamania
Użytkownik

Re: Dlaczego zaczęliście biegać ??

to i ja moge sie przylaczyc z ta skakanka.....jesli chodzi i te testy to troche trzea umiec....jest bieg na 800m na 100m , kula, plywanie, i jakas dyscyplina sportu....a jesli nie dyscyplina sportu to gimnastyka.....mam nadzieje ze uda mi sie wycwiczyc do tego czasu...czyli nie musze od razu biegac nie wiem ile km....moge sobie zaczac powoli i mi sie uda?? tak myslicie?> dzisiaj mam zamiar isc biegac i pewnie nalezalo by dodac jakies cwiczenia?po drodze......pozdrawiam

Offline

 

#28 2008-03-16 20:19:06

pabrze
Administrator

Re: Dlaczego zaczęliście biegać ??

Witaj angelikamania,

Do biegu na 800 metrów nie trzeba biegać "nie wiadomo" ile kilometrów (w ramach jednego treningu). Czy się uda? Wiesz, tutaj dużo zależy od tego jak wydolny masz organizm i innych "czynników". Nie katuj się na początku - na spokojnie zacznij (trucht).


Mierzyłaś już kiedyś sobie czas na odmierzonym dystansie?

Co do treningu, myślę że kikada udzieliła i będzie w stanie udzielić Ci bardziej konkretnych rad smile Bo ja to amator jestem smile


Pozdrawiam Panie smile

Offline

 

#29 2008-03-16 20:40:10

angelikamania
Użytkownik

Re: Dlaczego zaczęliście biegać ??

wlasnie wrocilam i przebiegalam okolo 3km....Jest niezle....mi zalezy aby na tym zeby sie zakfalifikowac i zostac przyjetym....dlatego musze duzo trenowac tak mi sie wydaje bo inaczej nie mam szans....tam ida sportowcy z dobra kondycjia a ja jeszcze takiej nie mam....

Offline

 

#30 2008-03-16 20:43:22

kikada
Użytkownik

Re: Dlaczego zaczęliście biegać ??

Nieźle, 3 km wink Ostatnio wyciągnęłam moją współlokatorkę na bieganie...też zrobiła coś koło tego i na drugi dzień bidulka zakwasy miała..

Na który AWF startujesz, jeśli można wiedzieć?

Teraz wróciłaś? Nie biegaj po ciemku sama.

Offline

 

#31 2008-03-17 14:15:17

TikiTikiTakJo
Użytkownik

Re: Dlaczego zaczęliście biegać ??

kikada napisał:

Teraz wróciłaś? Nie biegaj po ciemku sama.

Nocą nie jest za ciekawie ... człowiek się horrorów naoglądał to każdy napotkany osobnik po ciemku to już nasuwa tysiące myśli...

Chociaż jak to kiedyś mi kolega odpowiedział ...
ja go pytam..
-" a ty się nie boisz wracać sam .. a jak Cię ktoś napadnie ??
odpowiedział :
-"najlepszą obroną jest ucieczka ... a kto mnie dogoni ??
a jeśli by mnie doganiał to musiałby to być kolega biegacz ...." roll


A Ja  to chyba przestane chodzić na łyżwy na te nocne ślizgawki ... bo tak w okolicach północy właśnie trzeba do domu wracać tongue
A jeszcze od czasu wyprawy rowerowej na której zgubił mi się mój gaz pieprzowy ...
teraz jakoś tak ... większy strach roll
Chociaż mam do obrony ostre jak brzytwa łyżwy ... tylko co mi z tego jak pewnie nie będe w stanie tego wykorzystać  lol

Offline

 

#32 2008-03-17 15:20:41

angelikamania
Użytkownik

Re: Dlaczego zaczęliście biegać ??

hehe ja sie nie boje.....nie mam w ogole zakwasow..a bardzo lubie je miec:) wiec moze jak dzisiaj pojde na silownie to jutro bede miala:)smile choc watpie....ja chce isc albo do bialej podlaskiej lub do warszawy...jeszcze nie wiem....bo to zalezy czy znajde prace..bo bede musiala sie utrzymac sama na studiach...wiec tu jest problem:(

Offline

 

#33 2008-03-17 15:23:05

angelikamania
Użytkownik

Re: Dlaczego zaczęliście biegać ??

zreszta ja po studiach chce isc do wojska...na zawodowego zolnierza...moge isc od razu ale do szkoly oficerskie trzeba zdawac testy z matmy a ja jej w ogole nie umiem:( wiec wole isc na inne studia czyli na AWF potem bede cos wymyslac:)dlatego nie moge sie bac ciemnosci ...moge biegac o kazdej porze w opuszczonych miejscach i sie nie boje....licho zlego nie bierze smilesmile hehe

Offline

 

#34 2008-03-17 15:55:49

TikiTikiTakJo
Użytkownik

Re: Dlaczego zaczęliście biegać ??

angelikamania napisał:

zreszta ja po studiach chce isc do wojska...na zawodowego zolnierza...

o proszę .... jakbym siebie słyszała
Nawet egzamin na 4 zdałam .... i co z tego jak mi przysłali odmowną decyzję sad

Uzasadnienie...Wniosek ten nie może być uwzględniony z powodu braku potrzeb Sił Zbrojnych RP ....

Sra ta ta ta

A może do Policji ??? roll

Offline

 

#35 2008-03-17 17:16:16

angelikamania
Użytkownik

Re: Dlaczego zaczęliście biegać ??

a czemu tak? nie rozumiem....do policji> hmmmm to nie to samo co mundur wojskowy....

Offline

 

#36 2008-03-17 19:14:19

TikiTikiTakJo
Użytkownik

Re: Dlaczego zaczęliście biegać ??

YYY Chodzi o to że jak z wojskiem nie wyjdzie to zawsze można spróbować do Policji smile
Taki mundur też fajny ... smile

Offline

 

#37 2008-03-17 21:17:46

kubal
Użytkownik

Re: Dlaczego zaczęliście biegać ??

Jak to mówią: za mundurem panny sznurem lol

Offline

 

#38 2008-03-17 21:33:17

angelikamania
Użytkownik

Re: Dlaczego zaczęliście biegać ??

nie...ja wole do wojska niz do Policji....no i wlasnie wrocilam z joggingu i czuje sie swietnie , dzisiaj rowniez okolo 3 km...mam nadzieje ze za tydzien bedzie wiecej...dzisiaj nie bylam na silowni , ale jutro na pewno pojde:)

Offline

 

#39 2008-03-17 21:55:19

TikiTikiTakJo
Użytkownik

Re: Dlaczego zaczęliście biegać ??

angelikamania napisał:

dzisiaj rowniez okolo 3 km...mam nadzieje ze za tydzien bedzie wiecej....

Podziwiam , podziwiam ... ja dziś tylko na rowerze byłam jakies 1,5h i tak zmarzłam że szok ... a jazda pod wiatr jest niezwykle wyczerpująca hmm

kubal napisał:

za mundurem...

No chyba mi nie powiesz że kobieta w mundurze nie jest pociągająca big_smile

Offline

 

#40 2008-03-18 11:24:12

kubal
Użytkownik

Re: Dlaczego zaczęliście biegać ??

TikiTikiTakJo napisał:

kubal napisał:

za mundurem...

No chyba mi nie powiesz że kobieta w mundurze nie jest pociągająca big_smile

Wszystko kwestia gustu i upodobań. Odpowiem wymijająco -- a która kobieta? cool

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson

Polityka Prywatności i Cookies