RunMania.com - forum biegaczy

Dołącz do społeczności biegowej!

RunMania.com - forum biegaczy / Pozdrowienia z Garching!!

Nie jesteś zalogowany.

Login:  Hasło:  Logowanie

Ogłoszenie

Forum jest dostępne wyłącznie w trybie tylko do odczytu.

#1 2007-09-10 10:26:14

tyburka
Użytkownik

Pozdrowienia z Garching!!

Czesc jestem nowa. Nowa na forum i biegac dopiero tez zaczelam. Ambicje sa i wyniki co raz lepsze. Pozdrawiam wszystkich. Beata

Offline

 

#2 2007-09-10 19:52:17

kubal
Użytkownik

Re: Pozdrowienia z Garching!!

Cześć,
witam i trzymam za Ciebie kciuki. Kup sobie dobre buty biegowe, omijaj w miarę możliwości beton i asfalt oraz stopniowo zwiększaj obciążenie treningowe. W ten sposób zminimalizujesz ryzyko kontuzji. cool

Pozdrawiam!

Offline

 

#3 2007-09-11 14:21:37

tyburka
Użytkownik

Re: Pozdrowienia z Garching!!

Biegam cos ok. 8 tygodni i a od 2 w Asics Cumulus 9- BARDZO wygodne. Asfaltu unikam, raczej biegi na zwirku, poza miastem. Czysta natura. Ale mam jeden powazny problem z ODDYCHANIEM. Kazdy mnie karmi swoimi teoriami i juz nie wiem jak mam prawidlowo oddychac. Po 5km jestem czerwona jak burak :-(

Ostatnio edytowany przez tyburka (2007-09-11 14:33:11)

Offline

 

#4 2007-09-11 20:17:05

kubal
Użytkownik

Re: Pozdrowienia z Garching!!

Może po prostu tentno Ci skacze bo biegniesz zbyt szybko? Jakie są objawy oprócz czerwienienia się?

Offline

 

#5 2007-09-12 09:01:11

tyburka
Użytkownik

Re: Pozdrowienia z Garching!!

Gdy biegam z pulsometrem, BARDZO wolno, to nie jestem tak czerwona, tylko troszke. Ale jak biegne ciut szybciej to masakra. Ogolnie to mnie nic nie boli, kolki nie mam, oddycha mi sie w porzadku, nogi tez ok. Zadnych innych objawow, tylko ten burak.

Jedno mnie martwi, ze ani odrobine mi sie wyniki nie poprawiaja. Caly czas to samo wolne tempo. No nic jestem cierpliwa. cool

Pozdrawiam i dzieki za zainteresowanie

Offline

 

#6 2007-09-13 21:07:27

manitou7
Użytkownik

Re: Pozdrowienia z Garching!!

ten "burak" to byc moze ciut wyzsze cisnienie krwi ale moge sie mylic - zaden ze mnie expert- a co do tempa to szybkosc wzrosnie jak dolozysz w treningu przebiezki- to na bank  pozdr  i powodzenia

Offline

 

#7 2007-09-17 16:52:57

jbravo
Użytkownik

Re: Pozdrowienia z Garching!!

tyburka napisał:

...

Jedno mnie martwi, ze ani odrobine mi sie wyniki nie poprawiaja. Caly czas to samo wolne tempo. No nic jestem cierpliwa. cool

Pozdrawiam i dzieki za zainteresowanie

no jak sie nie poprawiaja, jak sie poprawiaja?
wystarczy spojrzec w kalendarz i widac smile
pozdrawiam (rowniez z Garching smile)

ps. kolezanka wcale nie jest taka czerwona, jak zapewnia smile

Ostatnio edytowany przez jbravo (2007-09-17 16:57:13)

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson

Polityka Prywatności i Cookies