RunMania.com - forum biegaczy

Dołącz do społeczności biegowej!

RunMania.com - forum biegaczy / I przyszła zima

Nie jesteś zalogowany.

Login:  Hasło:  Logowanie

Ogłoszenie

Forum jest dostępne wyłącznie w trybie tylko do odczytu.

#1 2014-12-29 14:48:18

anielcia
Użytkownik

I przyszła zima

I jednak zima zawitała do nas, a przynajmniej do mnie. To mój pierwszy sezon biegowy w tak niskie temperatury a odzieży odpowiedniej brak. Muszę szybko kupić coś, co nadaje się do biegania w takie niskie temperatury. Jakieś namiary?

Offline

 

#2 2014-12-30 08:50:20

piotrus
Użytkownik

Re: I przyszła zima

Oj ja z rozrzewnieniem wspominam moją pierwszą biegową zimę. Moim zdaniem tylko bieganie przez ośnieżone ścieżki ma tyle uroku:) Chociaż ubolewam, że nie mam pod domem lasu – to dopiero byłoby coś.

Offline

 

#3 2014-12-30 23:16:58

anielcia
Użytkownik

Re: I przyszła zima

Racja, krajobraz zimą przepiękny, ale ja nie o tym chciałam. Potrzebuję jakąś ciepłą bluzę, ale jednocześnie taką, w której nie będę się masakrycznie pocić bo to żadna przyjemność a i mało zdrowo jak plecki całe mokre.

Offline

 

#4 2014-12-31 18:04:15

piotrus
Użytkownik

Re: I przyszła zima

Masz rację, jasne. Sorki, tak się rozmarzyłem bo pewnie ta zima zbyt długo nie potrwa znając życie, a szkoda bo to naprawdę ładna pora roku. A co do ubrań to jak chcesz teraz biegać to rzeczywiście musisz sobie kupić odpowiednie ubrania bo bez tego biega się słabo. Myślałaś o sklepie internetowym?

Offline

 

#5 2014-12-31 18:36:19

anielcia
Użytkownik

Re: I przyszła zima

Ktoś mi kiedyś podpowiadał takie rozwiązanie, ale trochę się jednak obawiam. Jednak nie mam pewności, że ciuchy będą naprawdę dobrze na mnie leżały, a nie lubię jak mi się tu podwija, tam podciąga.

Offline

 

#6 2014-12-31 18:58:01

piotrus
Użytkownik

Re: I przyszła zima

Bez przesady. Jak masz dobry sklep to dokładnie masz rozpisane jak się wymierzyć żeby dobry rozmiar sobie wybrać więc nie będzie problemu. Ja na przykład regularnie kupuję w sieci i nie narzekam.

Offline

 

#7 2014-12-31 19:06:49

anielcia
Użytkownik

Re: I przyszła zima

A masz jakiś konkretny sklep? Czy tak raz w jednym, raz w dreugim w zależności od tego jak się uda?

Offline

 

#8 2015-01-01 16:31:13

piotrus
Użytkownik

Re: I przyszła zima

Mam konkretny, swój ulubiony. Zazwyczaj kupuję na dobiegania.pl chociaż czasami zdarza mi się też w Decathlonie. Wbrew obiegowej opinii oni mają naprawdę dobre jakościowo ubrania.

Offline

 

#9 2015-01-01 16:36:26

anielcia
Użytkownik

Re: I przyszła zima

Oo właśnie. O to mi chodziło żeby ktoś mi polecił coś konkretnego. Nie lubię w ciemno. A tak swoją drogą to zakupy w internecie kojarzyły mi się raczej z kupnem książki czy płyty, ale nie ubrań, zwłaszcza tych sportowych.

Offline

 

#10 2015-01-01 16:43:49

piotrus
Użytkownik

Re: I przyszła zima

Kobieto, teraz w sieci możesz przecież kupić wszystko. Moi znajomi nawet zwykłe codzienne zakupy potrafią robić w internecie. Zamawiają, kurier przywozi pod drzwi. Ogromna oszczędność czasu, naprawdę.

Offline

 

#11 2015-01-01 16:48:50

anielcia
Użytkownik

Re: I przyszła zima

A to ja chyba jakaś staroświecka jestem bo czasami lubię sobie pochodzić po sklepach. Zwłaszcza jak mam kupić chlebek, bułeczki czy pomidorki. Przynajmniej widzę, co kupuję i wiem, że na pewno świeże.

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson

Polityka Prywatności i Cookies