RunMania.com - forum biegaczy

Dołącz do społeczności biegowej!

RunMania.com - forum biegaczy / Dlaczego zaczęliście biegać ??

Nie jesteś zalogowany.

Login:  Hasło:  Logowanie

Ogłoszenie

Forum jest dostępne wyłącznie w trybie tylko do odczytu.

#81 2012-10-17 20:49:21

Ewa19
Użytkownik

Re: Dlaczego zaczęliście biegać ??

Hi,
prosze o pomoc. Biegam od prawie 2 tyg. pierwszy tydz zaczelam od szybkiego chodzenia i troszke biegania, taki mialam plan. W tym tyg. mialam biegnac 2 min bez przerwy i pozniej 2 min isc. Co z tego wyszlo: przebiegnelam prawie 2 km, bez zadnego zmeczenia moj czas byl 5 km/h. Czy jest to dobrze i normalne,  ze w tak szybkim czasie moj organizm sie przyzwyczail...??? I jeszcze jedno, otoz bola mnie troche miesnie, tzn stopa i kolano- coto moze ozaczac? za krotka rozgrzewka? Dziekuje z gory za odpowiedz!

Offline

 

#82 2014-01-10 12:33:17

pf
Użytkownik

Re: Dlaczego zaczęliście biegać ??

Witajcie smile

Zapraszamy wszystkich do spróbowania czegoś innego i wzięcia udziału w darmowych zajęciach z Nordic Walkingu, które odbędą się 18 stycznia 2014 roku. Spotykamy się na Polach Mokotowskich na parkingu przy ul. Batorego o godzinie 12:00. Zajęcia poprowadzi profesjonalny fizjoterapeuta i trener NW Leki, jest to doskonała okazja do poprawienia jakości chodu i treningu pod okiem profesjonalisty .Trening trwać będzie 1:30 - 1:45 min. W programie zajęć znajdują się: ćwiczenia rozgrzewające, ćwiczenia wzmacniające i stretching. Więcej informacji oraz zapisy na sobotni Nordic Walking odybwają się w tym miejscu: http://pilkanahali.pl/wydarzenie/682 smile

Offline

 

#83 2014-07-01 17:51:08

kiniakubus19
Użytkownik

Re: Dlaczego zaczęliście biegać ??

zeby schudnąc po ciązy  apotem juz tak zostałosmile



============
Najlepsy stomatolog Katowice

Offline

 

#84 2014-07-01 22:30:54

gallileo
Użytkownik

Re: Dlaczego zaczęliście biegać ??

ja swoje biegowe historie w tym początki opisałem na blogu

www.naostatniejprostej.com

Offline

 

#85 2014-07-05 12:52:35

kubalczek
Użytkownik

Re: Dlaczego zaczęliście biegać ??

Z żalu po stracie Ojca... Musiałem się jakoś oderwać bo żyć mi nie dawała cała sytuacja.


_______________________
Najlepsza nauka jazdy wrocław.

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson

Polityka Prywatności i Cookies