RunMania.com - forum biegaczy

Dołącz do społeczności biegowej!

RunMania.com - forum biegaczy / buty do biegania

Nie jesteś zalogowany.

Login:  Hasło:  Logowanie

Ogłoszenie

Forum jest dostępne wyłącznie w trybie tylko do odczytu.

#1 2008-03-11 19:52:21

michel
Użytkownik

buty do biegania

czesc
jestem tutaj nowy chciałbym sie zapytac czy ktos moze wie jakie sa dobre buty do biegania?slyszalem ,ze sa ok nike airmax shox , a takze firmy new balance?

Offline

 

#2 2008-03-11 20:24:04

kikada
Użytkownik

Re: buty do biegania

Ja jestem wierna Asicsowi wink Ale tak na prawdę nie chodzi o firmę. Chodzi o to, jak but leży na stopie. Jak będziesz kupował buty, to połaź sobie po sklepie, poskacz, powyginaj stopę. Zanim kupisz buty za 500zł warto je dokładnie przetestować wink
Pozdrawiam i życzę powodzenia w doborze dobrych butów no i wytrwałości w treningach wink

Offline

 

#3 2008-03-12 07:52:48

KuNa
Użytkownik

Re: buty do biegania

A no to ja moge polecic zdecydowanie SAUCONY. Bardzo dobra i sprawdzona firma. Oczywiscie nie znaczy to ze pierwszy lepszy but z tej firmy bedzie na Ciebie akurat dobry. Buty to chyba najważniejsza czesc ubioru u biegacza dlatego warto poszperac i poczytac na ten temat wink

Offline

 

#4 2008-03-24 15:50:43

czaruś
Użytkownik

Re: buty do biegania

hej. a ja szukam przez internet butów asics albo new balance. jestem juz zmeczona bo albo sa strasznie drogie albo jest problem z zamówieniem!! pomocy ludzie czy ktos zamawia z niemiec?? nie moge przeciez biegac na bosaka a szajsu nie wezme i za darmo,bo musze bardzo uważac na stawy.

Offline

 

#5 2013-07-28 22:57:05

Helikoptero
Użytkownik

Re: buty do biegania

Do biegania polecam Air Maxy, są naprawdę bardzo fajne. Mają wysoką i stabilną podeszwę. Sama biegam w nich od dłuższego czasu i jestem zadowolona. Polecam naprawdę kupić porządne buty, żebyś sobie nie uszkodziła stawów. A ja mam takie: http://air-max.pl/index.php?route=product/product&path=59&product_id=281

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson

Polityka Prywatności i Cookies