RunMania.com - forum biegaczy

Dołącz do społeczności biegowej!

RunMania.com - forum biegaczy / Statystyki

Nie jesteś zalogowany.

Login:  Hasło:  Logowanie

Ogłoszenie

Forum jest dostępne wyłącznie w trybie tylko do odczytu.

#1 2007-01-03 00:45:57

ssokolow
Użytkownik

Statystyki

To ja jeszcze tak - ogolnie statystyki sa rewelacyjne !! i bardzo dziekuje za nie - bo naprawde potrafia zmotywowac ;-) i przypomniec sobie calkiem nieodlegle dzieje ;-)

Co zas do pomyslow i bledow

1. mamy rok 2007 i chyba zakladka statystyki (przynajmniej moja) ciagle pokazuje rok 2006

2. Z zakladki statystyki w ogole nigdy nie korzystam - bo w sumie niewiele mi mowi...
zastanawiam sie - czy nie dalo by sie jakos np. zdefiniowac "typow" treningu na owb1, wb2 lub "inne" i wtedy np. na wykresie pokazywac predkosc / km w danym zakresie - to bylo by jeszcze bardziej motywujace ;-)
ew. dac mozliwosc okreslenia zakresow dla uzytkownika - i na podstawie AVG przypozadkowywac dany trening do danego zakresu i na tej podstawie generowac statystyki. (ta druga opcja to polsrodek - bo jak wiadomo z wiekiem zakresy sie obnizaja... wiec i te statystyki byly by coraz bardziej budujace ;-) )

ja narazie TYP treningu wpisuje w NAZWIE ... - bo w typach - mamy tylko "dystans" "czas" i cos tam jeszcze - w kazdym razie nic co definiowalo by zakresy ;-)

Offline

 

#2 2007-01-04 10:41:45

andrzej
Użytkownik

Re: Statystyki

Pabrze!
Kolega ma rację ststystyki są słabe. Pokazuje jedynie ilość treningów w miesiącu i nic więcej. Przydałoby się jeszcze ilośc km w miesiącu, rodzaje treningów (przynajmniej dla mnie)
pozdrawiam i odezwij sie czasami
andrzej

Offline

 

#3 2007-01-06 05:27:55

pabrze
Administrator

Re: Statystyki

ssokolow napisał:

1. mamy rok 2007 i chyba zakladka statystyki (przynajmniej moja) ciagle pokazuje rok 2006

Czy nadal jest ten błąd?

Co do zakresów, to niebawem pojawi się możliwość definiowania własnych treningów (jako dodatek - coby przeciętnego biegacza nie odstraszać wink ).

andrzej napisał:

Pabrze!
Kolega ma rację ststystyki są słabe. Pokazuje jedynie ilość treningów w miesiącu i nic więcej. Przydałoby się jeszcze ilośc km w miesiącu, rodzaje treningów (przynajmniej dla mnie)

Dobra, czyli mamy do zrobienia:
- tempo treningów w miesiącu,
- średnie tempo każdego miesiąca,
- dystanse (w miesiącu, średnie miesięczne w roku)

kto da więcej? wink kolejne wartości proszę wypisywać z wytłuszczeniem (ułatwi mi to przetwarzanie tekstu)


andrzej napisał:

pozdrawiam i odezwij sie czasami
andrzej

Odezwe się na pewno smile Zaraz pójde spać i jeśli wstane to się na Bolko pojawie wink
Do zobaczenia!

Offline

 

#4 2008-02-28 00:22:48

Timmek
Moderator

Re: Statystyki

ja jeszcze odnosnie statystyk smile

fajnie byłoby jakby dało sie ogladać wykresy z jakiegoś zaznaczonego okresu

np. zaznaczam 05.2007-01.2008 i pokazuje mi się ten wykres kołowy z różnymi srodkami treningowymi smile

i jeszcze jedna sprawa, obecnie nie ma chyba czegoś takiego jak wykresy słupkowe z poprzedniego roku.... a takie małe archiwum też byłoby fajne,

pozdrawiam

Offline

 

#5 2008-02-28 22:05:17

pabrze
Administrator

Re: Statystyki

Też mi się wydaje, że statystyki to podstawa... smile

Pozdrawiam

Offline

 

#6 2008-02-29 00:08:54

kubal
Użytkownik

Re: Statystyki

pabrze napisał:

Też mi się wydaje, że statystyki to podstawa... smile

Pozdrawiam

Podstawą jest żeby mieć z czego robić statystyki cool

Offline

 

#7 2008-03-02 21:24:27

pabrze
Administrator

Re: Statystyki

Zmienna losowa? big_smile big_smile big_smile big_smile

Pozdrawiam

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson

Polityka Prywatności i Cookies