RunMania.com - forum biegaczy

Dołącz do społeczności biegowej!

RunMania.com - forum biegaczy / Przewracanie się, plątanie nóg..

Nie jesteś zalogowany.

Login:  Hasło:  Logowanie

Ogłoszenie

Forum jest dostępne wyłącznie w trybie tylko do odczytu.

#1 2009-08-21 22:37:34

Riedel69
Użytkownik

Przewracanie się, plątanie nóg..

Siema wam wszystkim!
Mam takie problem, jak chce biec na maxa to zdarza mi się często że plączą mi się nogi i się przewracam. Czy to może być jakaś wada koordynacji czy może nóg? Czy porostu niedotrenowanie zwinności stup?  hmm
Męczy mnie to bo jestem wyśmiewany i często te przewracania kończą się bolesnymi otarciami zwłaszcza na żwirze. hmm
Aha jeżeli to pomoże to mam 16 lat i w biegu na 100m mój czas wynosi 12:97 sek. hmm

Offline

 

#2 2010-03-21 21:51:27

Mako88
Użytkownik

Re: Przewracanie się, plątanie nóg..

hehe... przepraszam ale to zabawne... no to moze mniej alkoholu?

Offline

 

#3 2010-03-21 22:48:56

pabrze
Administrator

Re: Przewracanie się, plątanie nóg..

Witaj Riedel69,
Proponuję Ci udać się do lekarza - tam powinieneś dostać odpowiedź co to może być.

Pozdrawiam

Offline

 

#4 2010-04-05 12:17:23

Piotrek.Sprinter
Użytkownik

Re: Przewracanie się, plątanie nóg..

Hmm.. Ciekawe.. 12,97 miałeś z nogami które się plączą?? Powiem ci kolego tak.. zależy kiedy biegasz, ponieważ np. biegniesz 3km II zakresem( czyli szybko ) kończysz, i po jakiś 5 min zaczynasz biec sprintem to jest możliwe, że nogi ci się będą plątać od zmęczenia. Ale jeśli stajesz, startujesz i nogi ci się plączą to powinieneś iść do lekarza, ponieważ możesz mieć uszkodzenie gdzieś w stopie lub co bardziej prawdopodobne, w kolanie. Lub możesz mieć po prostu krzywe nogi od urodzenia, co też może przeszkadzać. Jeszcze bieg sprinterski charakteryzuje się biegiem na palcach i jak masz krzywe nogi to nie stawiasz podczas biegu stopy prosto tylko palce masz wygięte do zewnątrz i przy szybkim biegu możesz haczyć palcami o łydkę.

Pozdrawiam:)

Offline

 

#5 2012-09-14 21:21:18

Elemelek
Użytkownik

Re: Przewracanie się, plątanie nóg..

khm... może z emocji albo błednik coś nie teges?

Offline

 

#6 2012-10-01 14:46:29

albercik7
Użytkownik

Re: Przewracanie się, plątanie nóg..

To nie koniecznie choroba, ale warto skonsultować to z lekarzem a on pewnie skieruje Cię do neurologa. A może przesadzasz z tempem?

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson

Polityka Prywatności i Cookies