RunMania.com - forum biegaczy

Dołącz do społeczności biegowej!

RunMania.com - forum biegaczy / 40-dniowy trening Go Barefoot

Nie jesteś zalogowany.

Login:  Hasło:  Logowanie

Ogłoszenie

Forum jest dostępne wyłącznie w trybie tylko do odczytu.

#1 2012-05-09 09:50:23

Lets Get Outside
Użytkownik

40-dniowy trening Go Barefoot

Witamy,

To nasz pierwszy wpis tutaj… i mamy nadzieję, że nieostatni. wink Chcieliśmy Was poinformować, że z facebookowego profilu „Let’s Get Outside” (www.facebook.com/MerrellLetsGetOutside) możecie pobrać darmową mobilną aplikację treningową Go Barefoot, dzięki której przygotujecie swoje ciało do wyzwania, jakim jest bieganie boso lub w butach typu Barefoot. Charakteryzują się one ultra-cienką i zupełnie płaską podeszwą – pięta jest na tej samej wysokości co palce. Głównym zadaniem tych butów nie jest izolowanie od podłoża, lecz ochrona stóp przed obtarciami oraz urazami.

Dzięki aplikacji Go Barefoot dowiecie się, jak powinno się biegać boso – stawiając stopy na śródstopiu, a nie na pięcie. Pomogą Wam w tym treningi przygotowane przez najlepszych trenerów i fizjologów. Szlifowanie formy zaczniecie od podstaw, by z czasem zwiększyć obciążenie, a co za tym idzie – odległości, które będziecie przebywać boso lub w Barefootach. Ponad 40 dni treningów i ćwiczeń ma przygotować Was do ostatecznego wyzwania, czyli dwukilometrowego biegu boso lub w butach typu Barefoot.

Darmowa aplikacja treningowa jest dostępna w języku angielskim na AppStore dla telefonów iPhone, odtwarzaczy iPod oraz iPada.

Polecamy i pozdrawiamy,
Ekipa Merrell

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson

Polityka Prywatności i Cookies