RunMania.com - forum biegaczy

Dołącz do społeczności biegowej!

RunMania.com - forum biegaczy / Witam wszystkich biegaczy!

Nie jesteś zalogowany.

Login:  Hasło:  Logowanie

Ogłoszenie

Forum jest dostępne wyłącznie w trybie tylko do odczytu.

#1 2010-10-29 20:20:22

Prezes
Użytkownik

Witam wszystkich biegaczy!

Witam

Chciałbym wszystkich przywitać, wiadome, że biegaczy! Jestem zaszczycony, że mogę tutaj być na forum.
Mam 16 lat, 185 cm wzrostu i 94 kg wagi. Zacząłem 6 tygodni temu plan 10-tygodniowy i biegałem dzień w dzień, jednak od 2 tygodni, niedziele robię sobie wolne.
Generalnie, stwierdziłem, uświadomiłem sobie, że przecież kiedyś miałem nawet formę, na wf-ie (z przymusu) musiałem biegać 20-25 minut, to dlaczego nie biegać od razu 30 minut?
Tak postanowiłem, od poniedziałku dziennie biegam 30 minut (około 4-5 km).
Nie mam i nie mam zamiaru kupować na razie żadnych butów, biegam na a'la trampkach, ale w ciut lepszych, albo i nawet gorszych butach za niecałe 30 zł. Krótkie spodenki (stare, ale wytrzymałe od 2 lat chyba, nie brudne, użytkowane na co dzień jak było ciepło, z Nike i Reeboka) oraz zwykła, bawełniana koszulka. Staram się po biegu brać prysznic, albo kąpać, ale często obmywam tylko twarz i szyję. Następnie, ociera mi się skóra i kąpiąc się, bardzo piecze, jednak nie ma, że boli...
Biegam bez jakiś większych zmęczeń, nawet często przy kilku ostatnich minutach, dostaję powera i biegam (według mnie) jak dziki. Lubię biegać przez miasto na wieczór, jak jest dość ciemno., dobrze oświetlone, wśród nie dużej ilości ludzi, ale to się zdarza tylko na kilka minut, aż nie przebiegnę go.
Biegam raczej gdzie idzie, przez park, później przez jakieś drogi, przez różne, krótkie polne dróżki, generalnie tam gdzie idzie, bo nie lubię monotonii wink.
Przepraszam, że tak chaotycznie, ale większość chyba opisałem i wierzę, że moje umiejętności będą wzrastać.

Pozdrawiam!

Ostatnio edytowany przez Prezes (2010-10-29 20:23:13)

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson

Polityka Prywatności i Cookies