RunMania.com - forum biegaczy

Dołącz do społeczności biegowej!

RunMania.com - forum biegaczy / Statystyki

Nie jesteś zalogowany.

Login:  Hasło:  Logowanie

Ogłoszenie

Forum jest dostępne wyłącznie w trybie tylko do odczytu.

#1 2010-02-01 18:58:16

Kornut
Użytkownik

Statystyki

Witam.
Od paru miesięcy ma problem z ilością treningów w statystykach. Jak wpisuję trening 1 i 2 nowego dnia kalendarzowego to sumę treningów zalicza mi do starego miesiąca. Proszę o pomoc.
Pozdrawiam Sławek

Offline

 

#2 2010-02-26 13:46:35

maciek5000
Użytkownik

Re: Statystyki

Witam,
mam następujący problem. Założyłem dziennik biegowy w zeszłym roku jednak wpisy rozpocząłem dopiero od początku roku 2010. Efekt jest taki, że wszystkie statystyki są przekłamane. Również stopka będzie wyświetlana z błędnym kilometrażem tygodniowym i procentem dni treningowych. Przydałaby się możliwość zmiany daty rozpoczęcia dziennika albo automatyczne uwzględnianie tylko tego okresu, kiedy są jakieś wpisy. Całość uważam za bardzo fajną.
Pozdrawiam Maciek.

Offline

 

#3 2010-03-01 10:20:57

pabrze
Administrator

Re: Statystyki

Witaj,

W ustawieniach (http://runmania.com/r/index.php?r=options) możesz zmienić datę początkową dla dzienników.

Pozdrawiam
pabrze

Offline

 

#4 2010-05-26 21:00:09

Wiecho
Użytkownik

Re: Statystyki

Kiedy próbuję wejść na jakiś wątek otrzymuje komunikat bład HTTP 500 - lub cos takigo - jest jakiś problem z serwerem czy moim lapkiem?

Offline

 

#5 2010-06-17 23:31:27

Ironmanka
Użytkownik

Re: Statystyki

Kiedy próbuję wejść na jakiś wątek otrzymuje komunikat bład HTTP 500 - lub cos takigo - jest jakiś problem z serwerem .... nie rozumiem, nie mogę przejrzeć tematów na forum, poniewaz podobnie jak Wiecha wyrzuca mnie z runmanii sad((((( roczarowanie ogromne sad(((

Offline

 

#6 2010-07-14 20:46:46

chick
Użytkownik

Re: Statystyki

Witam
mam poniższy  problem na  przeglądarce  chrome i firefox. Kiedy klikam na jakikolwiek wątek forum , pojawia się błąd:

Parse error: syntax error, unexpected T_ELSE, expecting ']' in /home/users/pabrze/public_html/runmania.com/forum/viewforum.php on line 149

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson

Polityka Prywatności i Cookies