RunMania.com - forum biegaczy

Dołącz do społeczności biegowej!

RunMania.com - forum biegaczy / Termo Speeed Extreme + L Carnityna + 4 Km kazdego dnia

Nie jesteś zalogowany.

Login:  Hasło:  Logowanie

Ogłoszenie

Forum jest dostępne wyłącznie w trybie tylko do odczytu.
  • Index
  •  » Treningi
  •  » Termo Speeed Extreme + L Carnityna + 4 Km kazdego dnia

#1 2008-02-15 18:20:15

Perkot
Użytkownik

Termo Speeed Extreme + L Carnityna + 4 Km kazdego dnia

Co myslicie o takim połączeniu tongue ?
Dodam do tego ze big_smile zaczołem biegac dokładne 3 tygodnie temu moze ten wynik nie jest zniewalający ale jak na początku nie mogłem przebiec 800 m a teraz smigac te 4 km a rekord 7 km prosze nie smiejcie sie z moich osągów Chce tylko wiedzec czy ktos ma podbna kuracje Zwalczająca zbedne kg

Wyczytałem ze bieganie jest pod paroma względami leprze od siłowni poniewaz do spalania tłuszczu są urzywane większe połacie miesni niz na siłowni  wiec zrezygnowałem z siłowni biegam codzenie

Sorki za błędy

Ostatnio edytowany przez Perkot (2008-02-15 18:28:39)

Offline

 

#2 2008-02-17 21:41:50

koolio7
Użytkownik

Re: Termo Speeed Extreme + L Carnityna + 4 Km kazdego dnia

Witam.
Też kiedyś stosowałem L-Karnitynę dokładnie 500mg/kap. 2 tabletki pół godziny przed treningiem jednak bez tego speeda (ponoć tylko jest chwytem marketingowym).
Jedynie co odczułem po zażywaniu tego specyfiku to to że się mocniej pociłem i było mi cieplej. Jednak po niecałych 3 miechach kiedy zjadłem te 120 chyba tabletek nie czułem i nie widziałem różnicy pod skórą (która jednak swoje ma tongue) Także uważam że to jest troche strata pieniędzy. Proponuję kupić jakieś średnie opakowanie i sprawdzić na sobie, bo mogą to być jakieś uwarunkowania organizmu że nie da się u mnie.

Co do siłowni to Ona jest dobra i właściwie też potrzebna przy bieganiu. Powinieneś ćwiczyć mięśnie górnej partii ciała noi nogi także. Pozatym lepiej się wygląda i lepiej się czujesz, a  i mięśnie są mniej narażone na kontuzje.

Offline

 
  • Index
  •  » Treningi
  •  » Termo Speeed Extreme + L Carnityna + 4 Km kazdego dnia

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson

Polityka Prywatności i Cookies