RunMania.com - forum biegaczy

Dołącz do społeczności biegowej!

RunMania.com - forum biegaczy / Bieganie z założeniem zachowania masy

Nie jesteś zalogowany.

Login:  Hasło:  Logowanie

Ogłoszenie

Forum jest dostępne wyłącznie w trybie tylko do odczytu.

#1 2007-05-30 19:39:16

Tyran
Użytkownik

Bieganie z założeniem zachowania masy

Witam. Jestem laikiem w dziedzinie biegania, dlatego szukam pomocy na forum. Chciałbym zacząć biegać, aby poprawić swoją kondycję. Trenuję na siłowni, więc chciałbym biegać, z założeniem, że nie stracę przez to wypracowanej tam masy mięśniowej. Oczywiście będę się regularnie odżywiał i nie będę biegał na czczo. Ktoś ma jakieś rady? Jaki dystans obrać? Ile dni w tygodniu biegać? Czy szlifować czasy? Z góry dziękuję za pomoc.

Offline

 

#2 2007-06-01 09:11:50

Timmek
Moderator

Re: Bieganie z założeniem zachowania masy

po pierwsze, to wydaje mi sie że biegając nie spalasz masy mieśniowej ale tkanke tłuszczową smile więc masy mięśniowej nie stracisz... stracisz tłuszcz który teraz może wydaje Ci sie mięśniem tongue
a tak poważnie to na pewno biegając wyszczuplasz sylwetke, i ogólnie trening siłowy na mase, nie może współgrać z treningiem biegowym, w penym momencie trzeba wybrać...
ogólnie to fajnie jest potruchtać przed siłowną, być rozgrzanym i opiero wtedy przystępować do ćwiczeń, biegając tarcisz tkankę tłuszczową przez co zyskuje Twoja rzeźba, mięśnie są bardziej wyraziste...
jeśli chodzi o trening dla osoby która ćwiczy na siłowni , chce przybierać na masie, a jednocześnie biegać to ja sie takiego wyzwania nie podejmę. Sam trenuje ok 4-5 razy w tygodniu,i korzystam z siłowni 2-3 arzy w tygodniu, ale na siłowni chcę nabierać siły, a nie masy smile
pozdrawiam

Ostatnio edytowany przez Timmek (2007-06-01 09:12:53)

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson

Polityka Prywatności i Cookies