RunMania.com - forum biegaczy

Dołącz do społeczności biegowej!

RunMania.com - forum biegaczy / Błąd obliczeń do stopki??

Nie jesteś zalogowany.

Login:  Hasło:  Logowanie

Ogłoszenie

Forum jest dostępne wyłącznie w trybie tylko do odczytu.

#1 2007-12-04 15:27:49

mirszym
Użytkownik

Błąd obliczeń do stopki??

Cze
Chyba coś nie działa w dziennikach biegowych, przy wpisywaniu nowego zdarzenia nie bierze pod uwagę wybieganych km do stopki, wybieram opcję dystans a później widać je jako infomacje :)
pozdrawiam
Mirek

Offline

 

#2 2007-12-04 17:51:48

kubal
Użytkownik

Re: Błąd obliczeń do stopki??

Cześć,
to stary błąd. U mnie stopka się odświerza jak wejdę na Menu "Stopka". Jeżeli u Ciebie nadal nie działa to zobacz w ustawieniach jaką masz wpisaną datę rozpoczęcia dzienników -- info do stopki jest brane tylko od tej daty (nie wcześniej).

pozdrawiam.

Offline

 

#3 2007-12-06 09:06:29

mirszym
Użytkownik

Re: Błąd obliczeń do stopki??

Cze
Stopka w porządku sie odświerza, natomiast chodzi i mi to,  że wpisując do kalendarza trening (np. bieg dystans) ilość km wybieganych, w widoku kalendarza nie widać średniej na km i ilość km nie jest widoczna w sumie wybieganych km w danym tygodniu smile, wygląda mi to na błąd związany z wybieraniem danego treningu biegowego
dzięki
mirek

Offline

 

#4 2007-12-06 17:23:21

kubal
Użytkownik

Re: Błąd obliczeń do stopki??

Cześć,
rozumiem, że wybierasz "Trening biegowy - dystans", potem wypełniasz pola "Nazwa wydarzenia" (np. BC2), "Dystans" (np. 5) oraz "Czas" (np. 0:19:25), potem klikasz "Dodaj" i wtedy w kalendarzu nie wyświetlają ci się podane przez ciebie informacje?

Offline

 

#5 2007-12-08 16:53:05

mirszym
Użytkownik

Re: Błąd obliczeń do stopki??

dokładnie
dzis wpisałem Bieg na Kabatach jako zawody biegowe i jest ok, zajrzyj na mój kalendarz i kilku km treningowych nie wpisuje do stopki smile
pozdrawiam
mirek

Offline

 

#6 2007-12-09 01:32:34

kubal
Użytkownik

Re: Błąd obliczeń do stopki??

Hmm... Rzeczywiście. Ale u mnie to działa. Jakiej przeglądarki używasz? Zwróć uwagę że nie wyświetla również kolorowego paska obok Twoich wpisów treningowych (u mnie wyświetla różne kolory w zależności od rodzaju aktywności). Może popróbuj różne ustawienia, sprawdź opcje konta itd. Nie wiem co Ci mogę jeszcze poradzić...

Powodzenia.

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson

Polityka Prywatności i Cookies