RunMania.com - forum biegaczy

Dołącz do społeczności biegowej!

RunMania.com - forum biegaczy / Cracovia Maraton

Nie jesteś zalogowany.

Login:  Hasło:  Logowanie

Ogłoszenie

Forum jest dostępne wyłącznie w trybie tylko do odczytu.

#1 2006-11-17 19:13:47

tomekmaciocha
Użytkownik

Cracovia Maraton

Witam wink

Biegam systematycznie od ok 4 miesięcy, 30 km tygodniowo i od dzisiaj jestem członkiem forum. Mam zamiar biec w przyszłym roku z Cracovia Maraton. Czytałem na różnych forach przeżycia ludzi, którzy biegli po raz pierwszy maraton i... szczerze mówiąc jestem przerażony. Ludzie reagują przeróżnie. Jedni piszą o nadludzkim wysiłku, o strasznych ostatnich kilometrach, inni piszą że są zaskoczeni tym, że nie trafili na ścianę na 30km.  Czy ktoś z Was będzie biegł swój pierwszy maraton ?? Czy ktoś z Was może napisać kilka słów pokrzepienia wink))))  Jakie są Wasze wrażenia po swoich pierwszych maratonach ?? Jak najlepiej przygotować się do maratonu w maju, skoro dzisiaj jest środek listopada ??

Pozdrawiam
Tomi

http://runmania.com/f/496a352f0ddb797fd12fff0133f1f509.gif

Offline

 

#2 2006-11-17 23:49:50

Timmek
Moderator

Re: Cracovia Maraton

ja za bardzo nie pomoge... jesli chodzi o staż w bieganiu to troszke wieszy od Twojego, bo zaczynałem w styczniu smile ale maratony to chyba (narazie) nie moja działka smile jako moderator mogę życzyć powodzenia, zdrowia i wytrwałości smile od tego wszystko zależy...

Offline

 

#3 2006-11-19 21:02:50

pawel b
Użytkownik

Re: Cracovia Maraton

Głowa do góry!                                                                                                 "Sciana"-miałem tylko raz, gdy pobiegłem zbyt ambitnie ponad moje możliwości.W debiucie zaś ,byłem zbyt przestraszony kilometrów i pobiegłem za wolno.                         Ukończenie maratonu miało być zakończeniem mojej przygody z bieganiem,a okazało się początkiem.(UWAGA bo maraton to choroba zakazna)
Również mam zamiar biec w przyszłym roku z Cracovia Maraton, może spotkamy się w Krakowie POZDRAWIAM

Offline

 

#4 2006-11-20 09:39:28

tomekmaciocha
Użytkownik

Re: Cracovia Maraton

Fajnie by było pobiec z kimś, bo samemu, to troszkę strach tak na początek, chociaż patrząc na Twoje czasy (pawel p) maratonów, to biegniesz dosyć równo i dobrze. Tak się zastanawiam na jaki czas się nastawiać, ale jest jeszcze pół roku do Cracovia Maraton i zdążę się przygotować na jakiś i realnie podejść do startu. Bardzo bym chciał żeby mój czas nie było gorszy od 4:30:00, ale jeszcze za wcześnie na ustalanie czy dam radę. Obiecuję że się się postaram wink


http://runmania.com/f/496a352f0ddb797fd12fff0133f1f509.gif

Offline

 

#5 2006-11-22 21:37:49

pawel b
Użytkownik

Re: Cracovia Maraton

Cracovia Maraton-wiem,że jeszcze sporo czasu ,ale rozglądam się za tanim noclegiem w Krakowie (okolicach) jeżeli znacie jakieś fajne miejsca prosze o namiary (2os.+dziecko).

Offline

 

#6 2006-12-06 00:39:42

pabrze
Administrator

Re: Cracovia Maraton

Witaj Tomi! smile

Czasu masz jeszcze trochę na przygotowania. Przetrenuj dobrze zimę! - Dzięki zimowym treningom uniknąłem "ściany" na Maratonie Wrocławskim. Do określenia czasu na jaki powinieneś biec maraton przyda się kilka wcześniejszych startów na krótszych dystansach.

pawel b napisał:

UWAGA bo maraton to choroba zakazna

Tu muszę się z Pawłem zgodzić... roll

tomekmaciocha napisał:

Obiecuję że się się postaram

Trzymam za słowo smile Powodzenia!

Offline

 

#7 2006-12-31 09:26:59

pronto63
Użytkownik

Re: Cracovia Maraton

Ukończenie maratonu daje niesamowitą frajdę. To trzeba przeżyć.
Zaliczyłem dopiero trzy, ale "złapałem bakcyla" i szykuję się na następne.
Życzę powodzenia w przygotowaniach !big_smile

Offline

 

#8 2007-01-21 16:08:08

zdzichu
Użytkownik

Re: Cracovia Maraton

witam!
do zeszlorocznego maratonu w krakowie przygotowywalem sie 6-mcy i przebieglem w 4.01... a w W-wie jesienia zlamalem 4.00 w ym roku chce w Krakowie zejsc tez ponizej 4.00 ale meczy mnie ten dlugi odcinek  na NOWA HUTE  pewnie dlatego ze bieglem sam moze pobiegniemy wieksza grupa i czas sie nie bedzie dluzyl:)

Offline

 

#9 2007-04-09 11:31:37

zdzichu
Użytkownik

Re: Cracovia Maraton

jak przygotowanie do Krakowa ? piszcie w jakie dyspozycji jestescie:cool:

Offline

 

#10 2007-04-10 13:40:26

maciek.mmt
Użytkownik

Re: Cracovia Maraton

Cześć
Ja też startuje w tegorocznym Cracovia Maraton, ostatni raz przebiegłem go w 2004 roku z czasem 4 godz 6 min 45 sek i od tej pory z bieganiem miałem niewiele wspólnego. W tym będę chciał złamać 4 godz ale nie wiem czy mi się uda, bo przygotowania zacząłem dopiero w środku lutego i teraz staram się nadrobić zaległości. W ostatnim tygodniu 40km ( od 1 do 8 kwietnia ) w tym jak na razie 10km...może dzisiaj trochę dorzucę.
Piszcie jak tam Wasze przygotowania!
pozdrawiam

Offline

 

#11 2007-04-11 22:47:52

rosomak
Użytkownik

Re: Cracovia Maraton

zdzichu napisał:

witam!
do zeszlorocznego maratonu w krakowie przygotowywalem sie 6-mcy i przebieglem w 4.01... a w W-wie jesienia zlamalem 4.00 w ym roku chce w Krakowie zejsc tez ponizej 4.00 ale meczy mnie ten dlugi odcinek  na NOWA HUTE  pewnie dlatego ze bieglem sam moze pobiegniemy wieksza grupa i czas sie nie bedzie dluzyl:)

Mam zamiar poprowadzić grupę na 4 godziny, więc jeżeli chcesz pobiec 30-35 km w towarzystwie a potem odskoczyć to zapraszam. smile

Offline

 

#12 2007-04-22 11:56:53

zdzichu
Użytkownik

Re: Cracovia Maraton

dzieki za zaproszenie ale z tym odskakiwaniem to mnie rozbawiles aż taki"WYRYWNY''to ja juz nie jestem, zwlaszcza po 35 km;)

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson

Polityka Prywatności i Cookies