RunMania.com - forum biegaczy

Dołącz do społeczności biegowej!

RunMania.com - forum biegaczy / Przebiegnięty dystans w danym roku/sezonie/cyklu treningowym

Nie jesteś zalogowany.

Login:  Hasło:  Logowanie

Ogłoszenie

Forum jest dostępne wyłącznie w trybie tylko do odczytu.
  • Index
  •  » Pomysły
  •  » Przebiegnięty dystans w danym roku/sezonie/cyklu treningowym

#1 2007-01-04 02:45:14

kubal
Użytkownik

Przebiegnięty dystans w danym roku/sezonie/cyklu treningowym

Witam,
moim zdaniem przydałaby się opcja umożliwiająca wyświetlanie w Indeksie sumy kilometrów rozpoczynając od danego okresu. Wem, że można to zrobić sztucznie zmieniając datę utworzenia dziennika, ale chyba nie o to chodzi.

Inna sprawa, to statystyki, w których możnaby wyświetlać zbiorcze informacje z cykli dłuższych niżmiesiąc (np. z każdego roku podawać liczbę treningów, liczbę przebiegniętych kilometrów, rekordy itd.).

Tak samo w opcji Stopki jest pewna niekonsekwencja, bo owszem liczba kilometrów jest podawana za bierzący rok, ale już średnia objętość treningowa (km/tydz i dni treningowych w roku) jest obliczana od dnia założenia dzienników.

Pozdrawiam,
KubaL.

Offline

 

#2 2007-01-06 05:35:41

pabrze
Administrator

Re: Przebiegnięty dystans w danym roku/sezonie/cyklu treningowym

kubal napisał:

Witam,

Witam

kubal napisał:

moim zdaniem przydałaby się opcja umożliwiająca wyświetlanie w Indeksie sumy kilometrów rozpoczynając od danego okresu. Wem, że można to zrobić sztucznie zmieniając datę utworzenia dziennika, ale chyba nie o to chodzi.

A może do statystyk to przenieść, a tu niech się wyświetlają informacje dla całego istnienia dziennika?

kubal napisał:

Inna sprawa, to statystyki, w których możnaby wyświetlać zbiorcze informacje z cykli dłuższych niżmiesiąc (np. z każdego roku podawać liczbę treningów, liczbę przebiegniętych kilometrów, rekordy itd.).

Czyli:
ilość treningów w poszczególnych miesiącach
Wyniki startów na różnych dystansach

kubal napisał:

Tak samo w opcji Stopki jest pewna niekonsekwencja, bo owszem liczba kilometrów jest podawana za bierzący rok, ale już średnia objętość treningowa (km/tydz i dni treningowych w roku) jest obliczana od dnia założenia dzienników.

Pełna konsekwencja smile po "2007" jest tylko dystans, a wcześniejsza część dotyczy, tak jak jest to w indeksie dziennika, całego okresu prowadzenia dzienniczka. Oczywiście jestem otwarty na propozycje, ale prosiłbym, żeby więcej osób zabierało głos wink

kubal napisał:

Pozdrawiam,
KubaL.

Pozdrawiam smile

Offline

 

#3 2007-01-06 14:46:10

beton
Użytkownik

Re: Przebiegnięty dystans w danym roku/sezonie/cyklu treningowym

Jestem za tym żeby w stopce były informacje tylko za dany rok-także te dotyczące objętości, a informacje o całym okresie prowadzenia dzienników niech będą jak dotąd w indeksie.
Przydałaby się tylko możliwość zapisania podsumowania całego roku, np, zapis stopki z ostatniego dnia roku?
A tak na marginesie w mojej stopce nie zmienił się jeszcze rok-cały czas jest 2006.

Offline

 

#4 2007-01-06 16:13:58

Timmek
Moderator

Re: Przebiegnięty dystans w danym roku/sezonie/cyklu treningowym

ewentualnie dwie spopki do wyboru, jedna tylko z danymi na obecny rok, druga z danymi całkowitymi od utworzenia dzienników wink

Offline

 

#5 2007-01-06 20:46:39

beton
Użytkownik

Re: Przebiegnięty dystans w danym roku/sezonie/cyklu treningowym

Pomysł z dwiema stopkami całkiem niezły!

Offline

 

#6 2007-01-06 23:35:40

ssokolow
Użytkownik

Re: Przebiegnięty dystans w danym roku/sezonie/cyklu treningowym

jak ktos chce miec stopke za bierzacy rok to niech sobie obetnie date dziennika - pozostale treningi i tak nie zostana usuniete - wydaje mi sie ze to proste rozwiazanie

A co do statystyk - to ewentualnym ulatwieniem moglo by byc wprowadzenie "ruchomego okna" - definiowalnego przez uzytkownika z ktorego ma byc wyliczane statystyki
(np. ostatnie 12 / 6 miesiecy) (nazywam to oknem - ale mam nadzieje ze wiesz o co mi chodzi - o to by np. 15 stycznia 2007 przy oknie 12 miesiecy byly brane treningi od 15 stycznia zeszlego roku - a 17 stycznia od 17 stycznia 2006 itd...

Offline

 

#7 2007-01-07 11:00:47

Timmek
Moderator

Re: Przebiegnięty dystans w danym roku/sezonie/cyklu treningowym

może prostsze do zrealizowania byłoby jakieś rozwijalne menu, albo zakładki:
STATYSTYKI
     ---> 2006
     ---> 2007

Offline

 

#8 2007-03-14 18:42:01

rodmanekchod
Użytkownik

Re: Przebiegnięty dystans w danym roku/sezonie/cyklu treningowym

o własnie to by było bardzo dobre smile takie odnośniki

Offline

 
  • Index
  •  » Pomysły
  •  » Przebiegnięty dystans w danym roku/sezonie/cyklu treningowym

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson

Polityka Prywatności i Cookies