RunMania.com - forum biegaczy

Dołącz do społeczności biegowej!

RunMania.com - forum biegaczy / Witam wszystkich.

Nie jesteś zalogowany.

Login:  Hasło:  Logowanie

Ogłoszenie

Forum jest dostępne wyłącznie w trybie tylko do odczytu.

#1 2015-04-19 13:15:26

młodzikowo2014
Użytkownik

Witam wszystkich.

:)Witam wszystkich ,jestem na tego typu forum pierwszy raz  i poraz pierwszy moge podzielic sie z Wami moimi spostrzezeniami na temat biegania....
Moja przygoda z bieganiem trwa od w zasadzie zeszlego lata -kiedy to cos mnie  naklonilo do tego abym pobiegla-poczatki byly szalenie trudne.Nie mialam ani stroju ani odpowiednich butow  (stad moja kontuzja kostki juz na samym poczatku sad) ani kondycji.18 miesiecy temu zostalam mama -urodzilam dziecko i zrozumiale ze troszke mnie przybylo ......postanowilam wiec zaczac sie ruszac-zawsze bylam osoba aktywna fizycznie i nie czerpalam satysfakcji z cwiczen w domu-przed telewizorem.Wiec postanowilam wybiec-lapala mnie kolka mialam zadyszke -wszystko mnie bolalo ale rade dalam.Dzisiaj biegam bo uwielbiam to robic -biegam poza 3,4 dnaimi w miesiacu;) codziennie ,kiedy nie pobiegne czuje sie dziwnie nieswojo-czuje ze  czegos mi brakuje.W moim otoczeniu (swietokrzyskie)zauwzylam ze coraz wiecej osob zaczyna biegac-co cieszy ,bo dobrze ze ludziska nie siedza w domach a sie ruszaja .
Pozdrawiam wszystkich i mam nadzieje ze czesciej bede wstawiala jakies wpisy -jak np moj synciu spac bedzie,PS.Moze ktos sie odezwie to mnie to bardziej zmobilizuje do rozpisania sie.papa.

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson

Polityka Prywatności i Cookies