RunMania.com - forum biegaczy

Dołącz do społeczności biegowej!

RunMania.com - forum biegaczy / "MASTERS KILLER"extream cross dystans 21km JUŻ W PAŹDZIERNIKU

Nie jesteś zalogowany.

Login:  Hasło:  Logowanie

Ogłoszenie

Forum jest dostępne wyłącznie w trybie tylko do odczytu.

#1 2014-09-12 08:36:00

gość1988
Użytkownik

"MASTERS KILLER"extream cross dystans 21km JUŻ W PAŹDZIERNIKU

Chłopaki i dziewczyny nie mogę się doczekać , pochodzę z tamtych okolic i wiem jaki teren nas tam czeka do pokonania , Jak dla mnie jeszcze czegoś takiego nie było. Do 25 września za 100zł można wystartować potem 150zł  . Czytajcie, zapisujcie się bo chce mieć z kim konkurować smile Na Facebook też są , mają też
stronę internetowa http://www.masterskiller.pl/#   
FILM Z PRZYGOTOWAŃ TRASY https://www.youtube.com/watch?v=PY8QtIzc7GE
link do zapisów http://dostartu.pl/zapisyym/zawody,1.html

Skopiowałem wam informację którą umieścili na fc .....

Bieg Cross Extreme na dystansie 21km „ Masters' Killer ”w tłumaczeniu na polski „ZABÓJCA MISTRZÓW”

    Najbardziej ekstremalny bieg w południowej Polsce Zawody na dystansie 21km limit czasowy 4h . Na mecie będzie czekać na Ciebie MEDAL Z TWOIM IMIENIEM !!!!
    Witam WAS wszystkich !!!
    Jeśli chcesz przeżyć coś innego a przeprawy wodne, podbiegi, ciężki teren jest dla ciebie czymś z czym chcesz się zmierzyć to to jest bieg właśnie dla ciebie !!!!
    Uważasz siebie za mistrza ( MASTER-a ) biegów crossowych to zapraszamy na nasz extremalny bieg MASTERS' KILLER . Nie tylko sam bieg jest ważny ale i punkty PKB( punkty kontrolne biegu)Otrzymasz koszulkę z naszego biegu, napój energetyczny i nie tylko......Na mecie będzie czekać na Ciebie dyplom z wynikiem i MEDAL Z TWOIM IMIENIEM ! ciepła wojskowa grochówka, kawa, herbata !
    Cel imprezy
    Zebranie funduszy na wsparcie instytucji i osób specjalnej troski. Wszystkie zyski pozyskane z imprezy będą przeznaczane na Domy Dziecka, Domy Pomocy Społecznej, Hospicja, Domy Samotnej Matki i inne osoby potrzebujące pomocy finansowej w tych trudnych czasach. Możemy połączyć hobby z pomocą. Każdy biegacz ma wielkie serce dosłownie i w przenośni.
    Integracja środowiska biegaczy ekstremalnych, Popularyzacja biegania jako formy czynnej rekreacji. Hasła przewodnie Odkrywanie siebie na nowo! Masz możliwość o których jeszcze nie wiesz !
    Daj coś od siebie innym!

Ostatnio edytowany przez gość1988 (2014-09-12 08:43:11)

Offline

 

#2 2014-12-29 10:06:39

gość1988
Użytkownik

Re: "MASTERS KILLER"extream cross dystans 21km JUŻ W PAŹDZIERNIKU

PIERWSZA EDYCJA BIEGU BYŁA SUPER !!!!! 2 Edycja już w czerwcu , ad stycznia ruszają zapisy , sami zobaczcie .... na Facebook są filmy i zdjęcia https://www.facebook.com/pages/Masters-Killer/307352749445437?ref=ts&fref=ts  . W 2015 r, wiosną na 2 edycji mamy nagrody pieniężne łącznie można wygrać nawet 1400zł kobieta i 1400zł mężczyzna . Wszystko na www.masterskiller.pl

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson

Polityka Prywatności i Cookies