RunMania.com - forum biegaczy

Dołącz do społeczności biegowej!

RunMania.com - forum biegaczy / Najwyzsza pora na zmiany!!!

Nie jesteś zalogowany.

Login:  Hasło:  Logowanie

Ogłoszenie

Forum jest dostępne wyłącznie w trybie tylko do odczytu.

#1 2011-04-23 15:36:34

grzegmirek
Użytkownik

Najwyzsza pora na zmiany!!!

Witam wszystkich. Właśnie zacząłem cos zmieniać w swoim życiu. Mam 170 cm 85 kg wagi.no i 37 lat. Chcę walczyć dzielnie. Moim celem jest 10 km w 50 min. Po pierwszym treningu...hm...10 km w 1 h 30 min. Tak dla sprawdzenia. Zobaczymy jak to bedzie. No i najważniejsze. Obowiązkowe rzuconko palenia!!!!
Pozdrawiam gorąco.

Offline

 

#2 2011-04-25 19:04:35

Stary Laufer
Użytkownik

Re: Najwyzsza pora na zmiany!!!

Witaj, witaj!
Pierwszy krok już zrobiłeś, ale na razie więcej sprawdzianów sobie nie rób. To nie o to chodzi - zwłaszcza na tym etapie. Wynik, który uzyskałeś daje poważne podstawy aby twierdzić, że będzie się on poprawiał z tygodnia na tydzień ;-)
Założony cel - realny (choć dla mnie może niekoniecznie :-))
... a papierochy rzuć! i nie nazywaj tego "rzuconkiem", po prostu rzuć wstrętne papierochy!

Offline

 

#3 2011-04-25 20:54:01

grzegmirek
Użytkownik

Re: Najwyzsza pora na zmiany!!!

Stary Laufer napisał:

Witaj, witaj!
Pierwszy krok już zrobiłeś, ale na razie więcej sprawdzianów sobie nie rób. To nie o to chodzi - zwłaszcza na tym etapie. Wynik, który uzyskałeś daje poważne podstawy aby twierdzić, że będzie się on poprawiał z tygodnia na tydzień ;-)
Założony cel - realny (choć dla mnie może niekoniecznie :-))
... a papierochy rzuć! i nie nazywaj tego "rzuconkiem", po prostu rzuć wstrętne papierochy!

Masz 100% rację...ale i pewnie masz doświadczenie. Ja liczę że też go kiedys nabiore.
Na razie szperam po internecie aby choć podstaw nabyć aby sobie czegoś nie zrobic przy okazji.
Pozdrawiam.

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson

Polityka Prywatności i Cookies