RunMania.com - forum biegaczy

Dołącz do społeczności biegowej!

RunMania.com - forum biegaczy / Witam z Wrocławia

Nie jesteś zalogowany.

Login:  Hasło:  Logowanie

Ogłoszenie

Forum jest dostępne wyłącznie w trybie tylko do odczytu.

#1 2011-02-06 19:04:20

ailuj
Użytkownik

Witam z Wrocławia

Czołem,

Mam 27 lat i od kilku miesięcy staram się regularnie biegać wink
Niedawno znalazłam informację o wrocławskim maratonie odbywającym się 11 września 2011 i właśnie tam znalazłam informację o tym forum smile
Mam nadzieję, że znajdę tutaj dużo pomocnych informacji - trochę motywacji i może jakiś chętnych do wspólnego biegania wink

Offline

 

#2 2011-03-05 06:18:12

Stary Laufer
Użytkownik

Re: Witam z Wrocławia

Krajanie witaj!
Nie wiem jakie jest Twoje zaawansowanie biegowe, ale jeżeli biegasz od kilku miesięcy i szukasz towarzystwa do biegania, to może zainteresuje Cię informacja, że nasze (w sensie wrocławskie) Młodzieżowe Centrum Sportu organizuje już trzecią edycję akcji: "I Ty zostaniesz maratończykiem". Spotkania odbywać się będą w każdą niedzielę o godz. 9.00 na Stadionie Olimpijskim przy pergoli Stadionu (nie mylić z pergolą Parku Szczytnickiego :-). Udział w akcji jest bezpłatny, opieka trenerska zapewniona, ludzie będą podzieleni na grupy w zależności od zaawansowania.
Pierwsze spotkanie w niedzielę 13 marca 2011. Możesz przyjść bez żadnych zobowiązań. Przynieś ubranie do biegania. Szatnia jest na miejscu.
Warto przyjść oczywiście kilkanaście minut wcześniej.
Sam brałem udział w I edycji tej akcji w 2009 roku zaczynając praktycznie od zera. We wrześniu ukończyłem Maraton.
Jak widzisz można!

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson

Polityka Prywatności i Cookies