RunMania.com - forum biegaczy

Dołącz do społeczności biegowej!

RunMania.com - forum biegaczy / miejsca wydarzenia

Nie jesteś zalogowany.

Login:  Hasło:  Logowanie

Ogłoszenie

Forum jest dostępne wyłącznie w trybie tylko do odczytu.

#1 2006-11-10 09:14:30

meja_pl
Użytkownik

miejsca wydarzenia

Witajcie,

Dzienniki są super, bo niezależnie gdzie jestem, zawsze mam podgląd do nich. Mam jednak parę sugestii odnośnie ich działania. Przedstawiam je poniżej.

1. Przydało by się, bynajmniej jak dla mnie, aby można było dodawać sobie nazwę wydarzenia, miejsce i dystans w osobnej tabeli - tak jak wpisuje się buty. Biegam w wielu miejscach, trasy tam mam obmierzone i wpisując dany trening prościej by było aby po prostu wybrać miejsce a reszta, czyli dystans zostanie wpisana automatycznie. Nie zawsze pamiętam dokładnie, czy aby w tym miejscu było 11.5 czy 11.

2. Ciekawym rozwiązaniem była by też wersja, którą można by było zainstalować sobie w domu jako program i zaimportować wszystkie dane treningowe. Na zimowe długie wieczory w sam raz aby poprzeglądać i dopieścić dziennik. Do tego oczywiście potrzebny będzie import danych z pliku.

To chyba na tyle. Czekam na opinie co o tym sądzicie

pozdrawiam,
Marzena

Offline

 

#2 2006-11-10 09:55:19

Timmek
Moderator

Re: miejsca wydarzenia

pierwszy punkt i mi sie podoba, tzn żeby byał możliwość zapisania stałych ścieżek, na których biegamy smile rzeczywiście fajna opcja smile

a jeśli chodzi o możliwosć importu itd to już w pomysłach jest gdzieś wątek wink też good tongue

Offline

 

#3 2006-11-10 20:42:29

pabrze
Administrator

Re: miejsca wydarzenia

Ad. 1 Już dosyć długo ten pomysł istnieje - przyjdzie więc czas na jego realizację roll

Ad. 2 Import/Export będzie dopieszczony - tak jak Timek napisał - powstał wątek o tym.
Co do aplikacji desktopowej... są dwie sprawy:
1) Nie posiadam licencji na sensowne środowisko programistyczne do tego celu (np. Delphi). A i Windows'a mam jedynie na licencji akademickiej. A ponieważ większa część użytkowników korzysta z systemu Windows więc jedynym wyjściem byłaby Java - a to już w obsłudze może problemy sprawić.

2)  Jeżeli zająłbym się pisaniem takiego oprogramowania, jeszcze mniej czasu mógłbym poświęcić na obecną wersję - internetową.

Dlatego może lepiej będzie jak skupię się narazie nad tym co jest... Więc zarzucajcie mnie pomysłami dotyczącymi funkcjonalności/wyglądu itd. smile

Pozdrawiam

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson

Polityka Prywatności i Cookies