RunMania.com - forum biegaczy

Dołącz do społeczności biegowej!

RunMania.com - forum biegaczy / Podzielić tematy ogólne

Nie jesteś zalogowany.

Login:  Hasło:  Logowanie

Ogłoszenie

Forum jest dostępne wyłącznie w trybie tylko do odczytu.

#1 2008-02-11 21:29:44

koolio7
Użytkownik

Podzielić tematy ogólne

Tak mnie zastanawia czy nie lepiej by było żeby podzielić Tematy ogólne w bieganiu i zrobić dodatkowo ( nie likwidować ogólnego) o żywieniu(diety, suplementy itp) oraz sprzęt (buty, ciuchy, pulsometry) ?? Może tak byłoby przejrzyściej. Teraz może nie jest to problemem ale jak forum się rozwinie to potem może powstać chaos.

Offline

 

#2 2008-02-11 21:58:26

kubal
Użytkownik

Re: Podzielić tematy ogólne

Cześć,
myślę, że pomysł dobry, ale niech się to forum najpierw rozwinie wink
Bo na razie wszyscy prawie chyba wolą biegać niż dzielić się swoimi myślami na tutejszym forum.
He, he big_smile

Offline

 

#3 2008-02-11 22:05:57

koolio7
Użytkownik

Re: Podzielić tematy ogólne

Fakt że nie znam sytuacji bo jestem dopiero pierwszy dzień ale postaram się wnieść w rozwój ile mogę wink

Offline

 

#4 2008-02-11 23:52:08

pabrze
Administrator

Re: Podzielić tematy ogólne

koolio7, mam nadzieję, że niebawem będzie trzeba to uczynić smile

kubal napisał:

Bo na razie wszyscy prawie chyba wolą biegać niż dzielić się swoimi myślami na tutejszym forum.

Przyjmuję to na swoją klatę smile Jest kilka powodów takiego stanu rzeczy (do części się przyznaję bez bicia i obiecuję się poprawić)... Przy Waszej pomocy na pewno uda się forum rozruszać...

...a "wiosna" tuż, tuż big_smile

Pozdrawiam

Offline

 

#5 2008-03-26 18:34:24

Nero
Użytkownik

Re: Podzielić tematy ogólne

Witam. Mam i ja dołączam się do pomysłu. Od kąt mam neta pisałem trochę na forach różnych typów. Mogę się pochwalić że sam miałem 4 fora i na kilku byłe współadminem. Ale przejdę do sedna... chodzi mi o to że bardzo się cieszę, że wreszcie trafiłem na takie forum jak to... i z doświadczenie wiem, że jeżeli my nie zaczniemy pisać... jeżeli my nie rozwiniemy forum to niestety, ale wszystko będzie stało. Przydałby się dział nie tylko o bieganiu, ale i o innych dyscyplinach czy po prostu zwykłe pogaduchy o "dupie marynie" tongue hehe Jak widać ja za bardzo się nie znam... ale staram się pisać na bieżąco... i sprawia mi to przyjemność. A dodatkowo złapałem tu kolejnego "kopa" do biegania.

Najgorsza jest ta polska zima wiosną... hmm Ale jeszcze tylko kilka dni smile hehe pozdro =]

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson

Polityka Prywatności i Cookies