RunMania.com - forum biegaczy

Dołącz do społeczności biegowej!

RunMania.com - forum biegaczy / Struktura treningu, ilość treningów dziennie itp.

Nie jesteś zalogowany.

Login:  Hasło:  Logowanie

Ogłoszenie

Forum jest dostępne wyłącznie w trybie tylko do odczytu.
  • Index
  •  » Pomysły
  •  » Struktura treningu, ilość treningów dziennie itp.

#1 2006-10-02 11:38:05

rosomak
Użytkownik

Struktura treningu, ilość treningów dziennie itp.

Jak zajrzycie do mojego dzienniczka to zauważycie wyodrębnione elementy: rozgrzewka/akcent główny/schłodzenie. Jeszcze nie robiłem treningu składającego się z np. akcentu głównego i pobocznego, ale zauważylem u paru osób coś takiego (przykładowo): OWB1+spr.
To jest taka propozycja: może jako "jednostkę główną" ustawić trening (czyli możnaby zaakcentować np. 2 treningi dziennie, czy też - jak ktoś się skusi - rozwiązania typu 15 minut ostrego co godzinę :-) ), a tenże trening "układać" z elementów ?
Byłaby wtedy - jak sądzę - większa przejrzystość.

Offline

 

#2 2006-10-05 00:46:10

pabrze
Administrator

Re: Struktura treningu, ilość treningów dziennie itp.

Witaj Rosomaku smile

Myślę już od dłuższego czasu nad treningami złożonymi i w końcu nadejdzie taki moment, że taką opcję wprowadzę - będzie wtedy można budować trening z różnych elementów (jednak nie domyślnie, a jako dodatek - gdyż wielu użytkowników korzysta z dzienników ze względu na ich prostotę...)

Wtedy będzie również możliwość dodawania imprez typu triatlon itp.

Pozdrawiam

Offline

 

#3 2006-10-13 16:42:39

beton
Użytkownik

Re: Struktura treningu, ilość treningów dziennie itp.

Witam!
Zdecydowałem się na ten dziennik między innymi ze względu własnie na jego prostotę.
Dla mnie bieg (nieważne jaki) jest po prostu treningiem biegowym a zabawę w nadawanie mu innych terminów (OBW,WB itd.) pozostawiam bardziej doświadczonym biegaczom.
Pozdrawiam.

Offline

 

#4 2006-10-14 22:10:23

pabrze
Administrator

Re: Struktura treningu, ilość treningów dziennie itp.

Beton, ja też lubię w dziennikach ich prostotę... smile

Dodatkowe funkcje będzie trzeba sobie uruchomić - tzn. domyślnie będzie ta prosta wersja wink

Pozdrawiam

Offline

 
  • Index
  •  » Pomysły
  •  » Struktura treningu, ilość treningów dziennie itp.

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson

Polityka Prywatności i Cookies