RunMania.com - forum biegaczy

Dołącz do społeczności biegowej!

RunMania.com - forum biegaczy / Kupno pierwszego pulsometra.

Nie jesteś zalogowany.

Login:  Hasło:  Logowanie

Ogłoszenie

Forum jest dostępne wyłącznie w trybie tylko do odczytu.

#1 2012-02-01 17:56:46

konferansjer
Użytkownik

Kupno pierwszego pulsometra.

Cześć, piszę do Was w sprawie pulsometra. Otóż jak na allegro jest wiele różnych modeli, rozrzutność cenowa jest ogromna.
Co kupić?
Może inaczej. Kwota... tak naprawdę nie wiem bo nie wiem co więcej potrafi zrobić pulsometr za 200zł od pulsometra za 100zł.
Po co mi to?
Mam fajny plan redukcyjny, który jest mega ciężki. Są momenty w których czuję,że mam za wysokie tętno. Założyłbym sobie ten pas na klatę, pulsometr na ręke i ustawił tętno max a potem wyłby alarm.
Druga spraw to ustawienie tętna minimalnego także najlepiej dźwiękowe informowanie. Wtedy ćwiczyłbym spalając tłuszcz bardziej efektywnie.

Co o tym sądzicie?

No i tak przeglądam te oferty i widzę to tak
do 100zł to jakiś szajs w większości albo tanie Sigmy bez kodowania ipt. Ten pułap odpada
Do 200zł można dorwać już np. Sigmę PC 25 czyli proste sprzęty z kodowaniem(brakuje tylko tętna minimalnego dlatego odpada dla mnie)
Do 300zł są już bardzo fajne sprzęty i wydaje mi się,że to ten pułap będzie mnie interesował.
400zł i w górę to wypasy z GPSem. Chyba odpuszczę. Poza tym mam Ipoda Touch i moze lepiej dokupić Nike +

Ogólnie to podabają mi się funkcje Sigmy. UStawia sie tryb albo wydolnościowy albo palenie tłuszczu. Fajna kwestia.
Póki co to ciężkie Cardio robię. FBW co drugi dzień.
W lecie biegam ale ciężko mi to idzie - dobry pulsometr by pomógł.
Sporo jeźdżę na rowerze w lecie.

Co kupic?

W czym taka Sigma za 270zł będziue lepsza od tej PC 25? Ta Simga za 270 to RC1209.

To naprawdę pokaże nam ile km przebiegliśmy? Akcelerometrem?


BTW. Planuję zakup licznika do swojego roweru. Czy one się jakąś synchronizują np. Fajny Pulsometr Sigmy z licznikiem?

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson

Polityka Prywatności i Cookies