RunMania.com - forum biegaczy

Dołącz do społeczności biegowej!

RunMania.com - forum biegaczy / Początkujący biegacz

Nie jesteś zalogowany.

Login:  Hasło:  Logowanie

Ogłoszenie

Forum jest dostępne wyłącznie w trybie tylko do odczytu.

#1 2011-01-16 18:16:11

Law
Użytkownik

Początkujący biegacz

Witam!
Planuje biegać kiedy aby nie będzie śniegu.Celem jest nie tyle poprawa kondycji co spalenie kg.
Moje dane: 16 lat mężczyzna , 178cm , 82kg hmm , trenuje taekwon-do (pół roku)

Proszę aby ktoś napisał mi od ilu km zaczynać,biegać na dystans czy na czas, jakich butów używać (mam Asics słyszałem że są dobre do biegania),posiadam pasy neopranowe.
Planuje zbić tą wagę jeśli to możliwe na ok 65kg z ciekawości spytam ile tygodni,miesięcy by mi to zajęło.
Pozdrawiam!!!

Ostatnio edytowany przez Law (2011-01-16 18:17:06)

Offline

 

#2 2012-01-10 21:43:45

olenka1396
Użytkownik

Re: Początkujący biegacz

Biegać również mozesz biegac kiedy jest snieg. W niczym to nie przeszkadza a wrecz jest to nawet lepsze. Buty dobre masz. Na początku biegaj mniejsze dystansy i stopniowo zwiększaj dystans. Możesz zacząć n. od 3 km marszobiegu ( bieganie metoda gallowaya).
Pamiętaj o rozgrzewce przed treningiem oraz rozciągnięciu się przed i po treningu.
Biegaj na początek 3-4 razy w tygodniu.

Offline

 

#3 2012-08-09 16:39:29

damiandk
Użytkownik

Re: Początkujący biegacz

Myślę, że trening podany przez Ciebie jest ok. Najważniejsze jest to żeby się nie zniechęcać smile. Przede wszystkim polecam zaopatrzyć się w wygodne buty do biegania. Sugerowałbym dobre i sprawdzone marki, żeby się nie zawieść.

Offline

 

#4 2015-01-05 11:59:14

Hermes
Użytkownik

Re: Początkujący biegacz

Myślę, że trening podany przez @olenka1396 jest całkiem dobry. Nie zniechęcaj się, jeżeli na początku nie będzie szło gładko- z czasem będzie coraz lepiej wink

----------------------------------------
System tour guide-najlepszy na rynku!!

Offline

 

#5 2015-06-19 11:52:00

Pedros
Użytkownik

Re: Początkujący biegacz

ja bym po śniegu nie chciał biegać, chociaż to też ma swój klimat, ale płuca bolą od zimnego powietrza. Do normalnego biegania teraz latem mam buty New Balance polecam model 1080 bardzo dobre, wygodne i wytrzymałe

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson

Polityka Prywatności i Cookies