RunMania.com - forum biegaczy

Dołącz do społeczności biegowej!

RunMania.com - forum biegaczy / Stoor - odzież termoaktywna

Nie jesteś zalogowany.

Login:  Hasło:  Logowanie

Ogłoszenie

Forum jest dostępne wyłącznie w trybie tylko do odczytu.

#1 2010-12-06 12:52:41

triman
Użytkownik

Stoor - odzież termoaktywna

Witam,

Chciałbym podzielić się z Wami moją opinią na temat odzieży termoaktywnej w którą niedawno się zaopatrzyłem firmy Stoor. Poprzednio trenowałem w odzieży takich firm jak Brubeck czy Grene . Przygodę z tą odzieżą zacząłem jakiś miesiąc temu, posiadam rzeczy z serii ProAthlete oraz termicznej czyli drugiej warstwy. Odzież używałem jeszcze w warunkach jesiennych i ostatnio zimowych głównie na biegu i rowerze. Trenowałem i sprawdzałem jak zachowuję się ta bielizna zarówno ubierając jedną warstwę odzieży jak i po kolei każdą. Myślę, że zadanie jakie ma taka odzież spełniać, czyli trzymać temperaturę, odprowadzać pot na zewnątrz, przylegać do ciała, szybko schnąć, nie tracić swoich właściwości po treningu czy praniu, odzież Stoor w moim odczuciu spełnia. Ważnym aspektem jest też podana rozmiarówka produktów, która odpowiada rzeczywistości. Dodatkowym atutem jest na pewno atrakcyjna cena w porównaniu do znanych już firm produkujących taką odzież. Dlatego też ja polecam odzież Stoor. A Wy mieliście już styczność z tą Firmą ? Jakie są Wasze odczucia na produkty Stoor ?

Czekam na opinie i komentarze. Pozdrawiam

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson

Polityka Prywatności i Cookies