RunMania.com - forum biegaczy

Dołącz do społeczności biegowej!

RunMania.com - forum biegaczy / Buty do biegania

Nie jesteś zalogowany.

Login:  Hasło:  Logowanie

Ogłoszenie

Forum jest dostępne wyłącznie w trybie tylko do odczytu.

#1 2009-12-04 19:25:44

huberts
Użytkownik

Buty do biegania

Witam wszystkich:)

Mam do was prośbę, potrzebuje butów do biegania, wygodnych, wytrzymałych no i żeby ich cena nie była za wysoka tak do 250 - 300 zł. 

Biegam dużo, nawet można powiedzieć bardzo dużo, nr buta 43, waga-65 kg, wzrost-177 cm. Biegam dużo po lasach, po górach, po tartanie, czasem zdarza się po betonie, asfalcie 365 dni w roku. Mam nadzieje, że mi pomożecie (jestem mężczyzną).

Nie ukrywam, jestem laikiem w sprzęcie i szukam dobrego rozwiązania, nie znam się na tych systemach, które są teraz stosowane w butach, do tej pory wystarczały mi zwykłe halówki z adidasa, jednak po obozie w górach zdecydowałem się kupić coś porządniejszego.

Z góry dziękuje za pomoc;)

Offline

 

#2 2009-12-31 00:09:26

Blava
Użytkownik

Re: Buty do biegania

Cos tu nie siedzi? Jezeli duzo biegasz to mialbys wiedziec ze takie buty nie istnieja. Musialbys kupic przynajmniej 2 pary butow aby spelnily Twoje wymagania. A 80€ to jest wedlug mnie dolna granica kiedy mozna kupic naprawde dobre buty w jakiejs promocji. Jezeli nie chcesz miec kontuzji to oplaci sie zainwestowac do porzadnych butow. Zanim cokolwiek kupisz oskenuj swoje stopy na specjalnym skenerze abys wiedzial jaki masz profil stopy? Pronacje albo supimacje?
Przystepnie jest to wyjasnione na konkurencyjnej stronie:
www.biegajznami.nsk.pl/nasze_stopy.htm

Offline

 

#3 2010-03-04 12:09:53

mireks
Użytkownik

Re: Buty do biegania

hej hej! nowy i niedoświadczony na tym forum jetem.

piszę wszędzie i pytam innych i zdanie. niedawno doszedłem do wniosku, że zacznę biegać - tu zaczęły się schody. nie wiem, jakie buty mam wybrać. wiem, że mam małą pronację.

cały czas gubię się w nowych technologiach, które są wykorzystywane w butach.. poradzicie? polecicie?

Offline

 

#4 2010-03-12 03:39:40

jard
Użytkownik

Re: Buty do biegania

Też jestem początkujący. Wstępnie proponuję skorzystać z katalogu butów na stronie bieganie.pl:

http://bieganie.pl/?show=1&cat=4&id=1353

Nie wszystkie wymienione buty są w powszechnej dystrybucji, ale na początek coś można wybrać. Ceny są katalogowe, w promocjach można nabyć znacząco taniej.

Offline

 

#5 2010-03-12 10:58:09

mireks
Użytkownik

Re: Buty do biegania

Byłem w sklepie i najbardziej pasują mi adidas responce.. muszę zrzucić nadwagę zimową. zobaczyłem, że do tych butów mają coś takiego, jak miCoach. testowaliście ten sprzęt?

Offline

 

#6 2010-05-12 21:20:31

Kalarepa
Użytkownik

Re: Buty do biegania

Dla  mężczyzn polecam ASICS: Gel-Kayano® 13 oraz ASICS: GEL-Mojave - na podstawie doświadczeń przyjaciela. cool
ja biegam w ASICS: GEL-1120 ale jestem mniejszą kobietą smile
pozdrawiam
Kala

Offline

 

#7 2010-08-19 11:24:54

Reebok ZigTech
Użytkownik

Re: Buty do biegania

Szukasz naprawdę dobrych butów do biegania? Buty Reebok ZigTech stworzyliśmy, aby uwolnić twoje mięśnie nóg od zbędnego obciążenia dzięki systemowi zwrotu energii w płaszczyźnie poziomej. Jeśli chcesz, odpowiem na twoje pytania lub wejdź na stronę www.reebok.com\pl\zigtech i dowiedz się więcej.

Offline

 

#8 2012-09-10 16:14:13

Elemelek
Użytkownik

Re: Buty do biegania

Co do samej firmy, to wiele jest dobrych, zależy co kto lubi, a co do rodzaju no to jak wejdziesz np do kategorii "buty do biegania" w jakimkolwiek dobrym, sportowym sklepie, to na pewno coś wyszukasz (przykład: http://www.sarafis.pl/kategoria-29-33-178,1.htm).
Ja mam Nike, ale śmigało się też w Reebokach, i Pumach. Wszystkie firmy były spoko - kwestia dopasowania do Twoich potrzeb rodzaju buta

Offline

 

#9 2013-06-25 15:37:52

Gregory_80
Użytkownik

Re: Buty do biegania

Podejdź najlepiej do specjalistycznego sklepu biegacza w Twoim mieście lub na dużym biegu skorzystaj z porad firm wystawiających się na targach. Precyzyjne określenie potrzeb to szansa na trafiony wybór butów. Pozdrawiam

Offline

 

#10 2013-07-28 23:02:04

Helikoptero
Użytkownik

Re: Buty do biegania

Na pewno jakieś porządne musisz sobie kupić. Tutaj akurat warto zainwestować. Zerknij na te: http://air-max.pl/index.php?route=product/product&path=59&product_id=291 Według mnie są jak najbardziej odpowiednie smile W sklepie masz różne rozmiary, modele i kolory smile

Offline

 

#11 2014-05-12 15:14:57

Trampek
Użytkownik

Re: Buty do biegania

czy istnieje w ogole cos takiego jak dobre buty zarowno do biegania jak i chodzenia na codzien? czyli takie, zeby dobrze oddzialywaly na stopy i nogi w czasie biegania, ale zeby tez nie kosztowaly majatku w razie jak sie zniszcza w trakcie codziennego uzytkowania? czy takie buty beda dobre dla poczatkujacego: http://www.cozyshoes.pl/sklep/MEZCZYZNA/111107-ecco-terracruise-737429086239.html

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson

Polityka Prywatności i Cookies