RunMania.com - forum biegaczy

Dołącz do społeczności biegowej!

RunMania.com - forum biegaczy / Ot,kolejny nowy :)

Nie jesteś zalogowany.

Login:  Hasło:  Logowanie

Ogłoszenie

Forum jest dostępne wyłącznie w trybie tylko do odczytu.

#1 2008-02-13 00:39:58

Mości
Użytkownik

Ot,kolejny nowy :)

Witam.
Nowy na forum, w dziennikach od grudnia,a na rzetelnie od stycznia.
nie obiecuję nadmiernego zaangażowania w forum,jednakże za każdym razem kiedy jestem w "dzienniku" zaglądam na nie smile
Mam nadzieję,że kiedyś z większością z Was spotkamy się  gdzieś w "trasie",jako że swego czasu biegałem tu i tam,a teraz czas na "come back".
Staram się wciągnąć w tą całą otoczkę również swoją żonę,realizując od podstaw program"podstawowy" do maratonu ze stronki "biegajznami" smile Co z tego wyjdzie czas pokaże.Póki co idzie dobrze smile
To tyle na początek.
Witam wszystkich użytkowników i tylko "dziennikowców/dziennikarzy" smile

Offline

 

#2 2008-02-13 09:55:53

kubal
Użytkownik

Re: Ot,kolejny nowy :)

Witam na forum Ciebie i szanowną Małżonkę smile

Offline

 

#3 2008-02-13 10:38:15

manitou7
Użytkownik

Re: Ot,kolejny nowy :)

witaj
Nowy na forum, w dziennikach od grudnia,a na rzetelnie od stycznia.
nie obiecuję nadmiernego zaangażowania w forum,jednakże za każdym razem kiedy jestem w "dzienniku" zaglądam na nie smile

to tak jak ja
powodzenia pozdr

Offline

 

#4 2008-02-13 14:32:35

pabrze
Administrator

Re: Ot,kolejny nowy :)

Witaj Mości smile

Jest dużo małżeństw, które biegają - życzę też tego Wam (sam też bym chciał mieć w przyszłości biegającą żonę big_smile a właśnie! - jutro Walentynki).

W którym maratonie chcesz wystartować?

Powodzenia!

Pabrze

Offline

 

#5 2008-02-15 23:55:08

Mości
Użytkownik

Re: Ot,kolejny nowy :)

Dziękuję za przyjęcie smile
Co do wyboru imprezy jeszcze nie mam konkretnie obranego miejsca.W grę wchodzą regiony woj.kuj.-pom. lub Łódź, w okolicach września.
Pozdrawiam.

Offline

 

#6 2008-02-16 13:19:07

michalina32
Użytkownik

Re: Ot,kolejny nowy :)

czesc
też znam kilka biegających małżeństw smile
ostatnio jedni nawet to podsumowali, ze dzieki bieganiu się nie kłócą - bo zamiast siedzieć przed tv i stroić fochy to biegają smile

Offline

 

#7 2008-02-17 18:01:27

pabrze
Administrator

Re: Ot,kolejny nowy :)

Mości,
do jesieni masz dużo czasu... ale nie zaśpij - zwiększaj stopniowo tygodniowy dystans smile

michalina32,
...innym sposobem na TV jest nie posiadanie odbiornika telewizyjnego... ale chyba faktycznie lepiej sobie pobiegać roll big_smile

Offline

 

#8 2008-02-19 18:28:17

Mości
Użytkownik

Re: Ot,kolejny nowy :)

Zwiększam smile Tyle,że boję się że żonka w pewnym momencie "wysiądzie" sad Dlatego też "jedziemy" treningiem podstawowym,takim by wdrożyć moją panią w ten styl życia smile Póki co idzie nieźle smile Dziś pierwszy dzień 3x (10 min biegu x 3min marszu)
Kierujemy się tym planem:
http://www.akademiamaratonu.pl/dzial-glowne/plan-treningowy-26a.php
Nie ukrywam,że wspólne bieganie wpływa hamująco na mnie,lecz czego się nie robi dla swojej ukochanej smile Hahaha.Tak więc w ramach integracji rodzinnej zamiast bezużytecznych spacerów po mieście zwiedzamy okoliczne tereny smile
Fanem telewizji nigdy nie byłem smile Nie mam na nią czasu z racji wykonywanych prac zawodowych smile A jak już jest czas,to super wpływa on na drzemkę smile
Pozdrawiam

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson

Polityka Prywatności i Cookies