RunMania.com - forum biegaczy

Dołącz do społeczności biegowej!

RunMania.com - forum biegaczy / Nocne bieganie

Nie jesteś zalogowany.

Login:  Hasło:  Logowanie

Ogłoszenie

Forum jest dostępne wyłącznie w trybie tylko do odczytu.

#1 2007-12-26 23:06:46

Dominik
Użytkownik

Nocne bieganie

Witam,
poszukuje sprzętu dzięki któremu będę widoczny biegnąc koło drogi. Przeszukując sklepy internetowe natknąłem się kiedyś na opaski odblaskowe, problem w tym że nie mogę ich powtórnie znaleźć. Prosiłbym o jakieś linki, ewentualnie informacje na temat innego sprzętu "oświetleniowego".

Pozdrawiam smile

Offline

 

#2 2008-01-31 09:54:33

pabrze
Administrator

Re: Nocne bieganie

Witaj Dominik,
Dawny temat... ale odgrzebię - może się jeszcze komuś przyda...

Co do oświetlenia - najlepiej biegać w odblaskach - buty biegowe na ogół je mają, odzież też powinna posiadać elementy odblaskowe, lub chociaż białe.

Dla większego bezpieczeństwa, można się zaopatrzyć w strój podobny do kamizelki drogowej (np. Kamizelka odblaskowa w Decathlonie za 38,99 Zł lub nawet zwykła kamizelka drogowa).

Jednak ponad wszystko, wydaje mi się (i z tej metody korzystam), że najlepiej mieć własne źródło światła, a nie świecić tylko odbitym światłem. A tutaj z latarek to wygrywają czołówki - wybór jest spory - jakościowy i cenowy. Przy dłuższych wybieganiach istotna staje się sprawa ciężaru takiej czołówki.

Pozdrawiam

Offline

 

#3 2008-01-31 20:25:06

Dominik
Użytkownik

Re: Nocne bieganie

Dzięki wielkie za odpowiedź, akurat na ironie losu dziś znalazłem opaski jakich szukałem w Netto za jedyne 3.99zł big_smile
   
Pozdrawiam Dominik smile

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson

Polityka Prywatności i Cookies