RunMania.com - forum biegaczy

Dołącz do społeczności biegowej!

RunMania.com - forum biegaczy / Dalsze losy RUNMANIA.com

Nie jesteś zalogowany.

Login:  Hasło:  Logowanie

Ogłoszenie

Forum jest dostępne wyłącznie w trybie tylko do odczytu.

#1 2007-10-23 01:05:59

pabrze
Administrator

Dalsze losy RUNMANIA.com

Witam serdecznie Was wszystkich

Nie chcę usprawiedliwiać swojej, tak długiej nieobecności, bo wiem że niekoniecznie musi Was to obchodzić. Spróbuję jednak streścić co się działo ze mną przez ten okres (prawie pół roku).

W poprzednim semestrze uwagę skupiłem na nauce - walczyłem o stypendium. Z tym się wiązało zarywanie kolejnych noc i w najburzliwszych okresach to przez cały tydzień spałem po 3-5 godzin na dobę. O treningach nie było mowy, lecz wziąłem udział w chodzie i biegu na 5000m w zawodach drugoligowych razem z AZS'em z mojej uczelni. Oba starty okazały się wielką porażką (bez treningów nie mogło być inaczej).

Początek wakacji, to również było zarywanie kolejnych nocy - prowadziłem obsługę elektroniczną zawodów rowerowych i biegu. Notoryczne zmęczenie, stres (przy obsłudze imprezy) i malkontenctwo pewnych ludzi, spowodowały że odeszła ode mnie ochota na bieganie... albo określając dokładniej - na robienie czegokolwiek dla społeczności biegowej.

Później był okres wakacji, z których półtora miesiąca spędziłem u rodziny na południu Francji. Był to czas odpoczynku, którego tak bardzo mi brakowało. Słońce, sen bez limitów i ciekawie spędzone chwile (m.in. nauczyłem się pływać!) sprawiły, że miałem trochę czasu na to, żeby na spokojnie przemyśleć co chcę robić w przyszłości. Zacząłem też efektywne zarządzanie czasem - a co za tym idzie, czasem niestety będę musiał powiedzieć znajomym "nie" (głupie naprawianie komputera, instalacja systemu, itd). Na pewne rzeczy już szkoda mi czasu - myślę, że mogę zrobić coś więcej...

Tak więc, co dalej? Na pewno studia - jednak już nie w tak szalonym wydaniu - noc jest od tego, żebym się wyspał. W tym roku oraz następnych latach chcę zrealizować kilka projektów "naukowych". Nadal jestem biegaczem, maratończykiem, "ultrasem" też - w przyszłym roku chcę na prawdę znacząco poprawić swoje życiówki. Chcę poświęcać czas na czytanie książek (nie tylko informatycznych) i zdecydowanie więcej go przeznaczać dla rodziny i przyjaciół.

A co z RUNMANIA.com? 11 października spotkałem się w tej sprawie z kolegą - programistą. Chcemy mocno zmienić kształt i charakter RUNMANIA.com. Gdy tworzyłem ten serwis a następnie przerabiałem kod nie uwzględniłem kilku rzeczy - m.in. obciążenia jakie musi znieść serwer przy wykonywaniu niektórych operacji oraz możliwości dalszej rozbudowy. Teraz więc zaczynamy pisać wszystko od początku i obecnie jesteśmy już w fazie projektowania.

Nie bez powodu tego posta zacząłem pisać 22 października - dzień po wyborach. Dlaczego? Odpowiedź jest prosta - nie chciałem rozpalać w Was nadzieji, jednocześnie myśląc coraz mocniej o wyjeździe za granicę. Swoją drogą nadal nie wykluczam wyjazdu (jednak teraz w ramach programu Erasmus), jeśli tylko będę miał źródło finansowania... ale o tym może kiedy indziej smile

O nowej RUNMANII nie będę za dużo pisał, zanim nie ujrzy światła dziennego. Jednak, żeby podgrzać Waszą ciekawość, parę kwesti:
- stworzenie grupy RUNMANIA.com
- język polski, będzie jednym z języków
- obsługa różnych rodzajów sportu
- przebudowa wszystkich graficznych elementów serwisu smile
- a na najwierniejszych naszych użytkowników, którzy logowali się do RUNMANIA.com od 22 czerwca, oraz tym bardziej od 22 września (do godziny 23:59:59 22 października), czekają specjalne wyróżnienia...



Dziękuję wszystkim, którzy zostali i wierzyli, że wrócę i dalej będę pracował nad serwisem


Do zobaczenia na trasach biegowych
Paweł Brzeziński

P.S. I znów zrobiła się noc smile

Offline

 

#2 2007-10-23 17:48:53

kubal
Użytkownik

Re: Dalsze losy RUNMANIA.com

Cześć Pabrze,
miło Cię znowu widzieć na naszej big_smile runmanii. Cieszę się, że życie ułożyło Ci się tak, że jesteś w stanie nadal coś robić pro publico bono. Runmania to nie jest zwykły notatnik -- dla wielu z nas jest to dodatkowy bodziec motywujący do treningów. Pamiętaj jak duże brzemię na Tobie ciąży smile

PS. Mam nadzieję, że określając wymagania do tworzonego projektu wzieliście pod uwagę nasze wpisy na forum wink

Pozdrawiam i trzymam kciuki!

Offline

 

#3 2008-03-18 04:55:47

kikada
Użytkownik

Re: Dalsze losy RUNMANIA.com

pabrze napisał:

Na pewno studia - jednak już nie w tak szalonym wydaniu - noc jest od tego, żebym się wyspał.

Noc jest od tego, zebys sie wyspal...no wlasnie wink Chyba ostatnio znowu Ci nie wychodzi?



P.S. Nudzi mi sie w pracy, dlatego czytam sobie jakies stare wpisy na forum wink

Offline

 

#4 2008-03-18 22:31:50

pabrze
Administrator

Re: Dalsze losy RUNMANIA.com

kikada napisał:

pabrze napisał:

Na pewno studia - jednak już nie w tak szalonym wydaniu - noc jest od tego, żebym się wyspał.

Noc jest od tego, zebys sie wyspal...no wlasnie wink Chyba ostatnio znowu Ci nie wychodzi?

Hmmm, trochę... ale dzisiaj już idę spać, spróbuję przynajmniej smile

Pozdrawiam! smile

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson

Polityka Prywatności i Cookies