RunMania.com - forum biegaczy

Dołącz do społeczności biegowej!

RunMania.com - forum biegaczy / Strefa Przywitań

Nie jesteś zalogowany.

Login:  Hasło:  Logowanie

Ogłoszenie

Forum jest dostępne wyłącznie w trybie tylko do odczytu.

#41 2011-03-06 19:53:04

tadeo
Użytkownik

Re: Strefa Przywitań

Witam wszystkich!!!! Biegam od 2 lat  a od listopada ubiegłego roku staram się biegać regularnie co dwa dni jak na to pozwala pogoda.Na początku było ciężko przebiec nawet niewielki dystans, teraz staram się biegać 6-8-12 km i czuję się bardzo dobrze, jeżeli z różnych powodów nie mogę swojego wybiegać to naprawdę mi tego brakuje. Nigdy nie biegam na czas tylko samemu sobie, własnej satysfakcji z przezwyciężenia własnego lenistwa.Może w najbliższym czasie zaryzykuję wystartować w biegu ogólnym.Pozdrawiam wszystkich biegających młodszych i starszych !!!!

Offline

 

#42 2011-03-22 16:55:29

tomash_k
Użytkownik

Re: Strefa Przywitań

Cześć. Również biegam od 2 lat. Biegowo w internecie pod tym samym nickiem udzielam się na forum maratonypolskie.pl. Tutaj podoba mi się dziennik biegowy, z którego zacząłem korzystać.
Pzdr.

Offline

 

#43 2011-05-05 11:58:10

Kamylo
Użytkownik

Re: Strefa Przywitań

Witam wszystkich!
Postanowiłem coś ze sobą zrobić i też zacząłem biegać.
Biegam od 21 marca. Spodobał mi się dziennik biegowy, gdzie wpisałem swoje ostanie biegi. Jako, że korzystam z Ipod'a Touch'a i Nike+ sensor, to wszystkie wyniki zapisywane są w jego pamięci. Ostatnio wystartowałem w mojej pierwszej "dziesiątce" i mimo wszystko jestem z siebie zadowolony. Najlepsze było to, że byłem tam najmłodszy (17 lat) a kategoria pierwsza obejmowała od 16 do 30 lat, więc raczej żadnych szans nie miałem. Nie ma co się porównywać: ja który biegam od miesiąca z zawodowcami. Niestety organizatorzy trochę naciągnęli dystans, tak na prawdę było 9,3km...

Offline

 

#44 2011-05-22 21:02:38

handy
Użytkownik

Re: Strefa Przywitań

Witam was:)
Nazywam się Tomek i jest to pierwsze forum dla biegaczy na które się zrejestrowalem. Bieganie zaczalem od kwietnia tego roku. Mam 25lat i rozpoczalem regularne bieganie ze względu na to, że waga pewnego poranka pokazala 100kg ale tez dlatego ze sprawia mi to spora przyjemnosc smile Moje buty do biegania to Asics gel-blackhawk 4, i świetnie mi sie w nich biega:) Moim celem jest schudnięcie kilku(nastu) kilogramów i nabranie kondycji aby moc przebiec 20km. Co bedzie dalej zobacze gdy osiagne ten etap smile

Offline

 

#45 2011-05-28 09:55:18

paganhuragan
Użytkownik

Re: Strefa Przywitań

cześć wszystkim, z tej strony Kuba, biegam od sierpnia 2010, zaliczyłem już parę startów na 10km i przestałem być dziewicą orleańską na dystansie maratońskim w wiedniu, cel to biegać dla siebie, bez żadnego spinania na wynik byleby coraz szybciej i szybciej smile

Offline

 

#46 2011-07-17 19:39:59

TORO
Użytkownik

Re: Strefa Przywitań

Witam. Biegam od 2 lat, na razie ukończony jeden maraton ale jest chęć na więcej a docelowo marze przebiec rzeźnika. Pozdrawiam

Offline

 

#47 2011-07-24 20:44:00

Molis26
Użytkownik

Re: Strefa Przywitań

Witam wszystkich Biegaczy i Biegaczki smile

Swoją przygodę z bieganiem zacząłem z początkiem maja tego roku.
Jestem bardzo zafascynowany bieganiem i już zaczynam przygotowania do udziału w maratonie. W przyszłym roku mam zamiar zadebiutować na tym dystansie smile

Życzę wszystkim powodzenia i wytrwałości w dążeniu do postawionych sobie celów.

Pozdrawiam

Paweł

Offline

 

#48 2011-10-16 06:48:28

czarnaxx
Użytkownik

Re: Strefa Przywitań

Czesc!!!!....witam wszystkich!!!!!!!smile)...nowych i starych biegaczy......Ja zaczelam od sierpnia 2010.....pamietam ten dzien....bylam tak slaba, ze szybkim chodzeniem zaczynalam dzien..bieg mowilam nie dla mnie......Jednak po paru tygodniach zaczelam dreptac....moja corka zawsze potrzymywala mnie optymistycznie........mowila mama zacznij biegac dasz rade.......serce walilo...robilam sie czerwona i tak bardzo wszystko bolalo.........dzisiaj minal rok....przepraszam wiecej niz rok ......mamy pazdziernik...biegalam juz moze mile....nigdy wiecej.....pamietam to byla koncowka wrzesnia.....i moja corka wymyslila....ze pobiegne razem z nia 3 mile dla chorych dzieci na raka......jak tu nie odmowic.....ale czy dam rade?????.....postanowilam , ze to zrobie..to byl 1 pazdziernik.....moje urodziny......zrobilam to.....ten bol tak bardzo mnie cieszyl.......to zmeczenie dawalo mi tyle szczescia........przebieglam 3 mile w ciagu 33 minut.....moj pierwszy bieg:))....teraz biegam codziennie i sprawia mi to wielka radosc.....Pozdrawiam wszystkich serdecznie!!!!!!!!

Offline

 

#49 2011-12-18 22:11:54

miscu121
Użytkownik

Re: Strefa Przywitań

Cześć. Pozdro dla wszystkich...

Offline

 

#50 2012-02-26 16:49:10

Stary Laufer
Użytkownik

Re: Strefa Przywitań

Wprawdzie nie jestem tutaj "nowym", ale z powodu kontuzji i w efekcie operacji kolana nie było mnie tutaj tak długo, że wypada po takim okresie niebycia przywitać się z wszystkimi! :-)

Offline

 

#51 2012-06-26 15:48:49

gniewko
Użytkownik

Re: Strefa Przywitań

witam wszystkich wink

Offline

 

#52 2012-08-21 11:33:31

Eos
Użytkownik

Re: Strefa Przywitań

Czesc, jestem nowa i dopiero zaczynam biegac smile zanim zauwazylam ten post stworzylam nowy, wiec od razu przepraszam za smiecenie na forum!

Dzisiaj jest moj 2 dzien biegania, powoli zaczynam od marszobiegow, ale jestem bardzo zdeterminowana smile

Offline

 

#53 2012-09-06 17:51:01

Slyeno
Użytkownik

Re: Strefa Przywitań

Witam wszystkich. Biegać zacząłem od maja tego roku. Ostatnimi czasy doszedłem do wniosku, że jednak nic na temat biegania nie wiem, co jeszcze bardziej mnie zniechęciło do działania. Cóż, muszę przyznać, że to słabe w moim wykonaniu bieganie mogę nazwać największym sukcesem - jeszcze nic tak wymagającego a nieobowiązkowego robiłem przez okres dłuższy niż miesiąc. Życzę wszystkim obecnym i nowym biegaczom sukcesów (przede wszystkim tych osobistych)!

Offline

 

#54 2012-09-10 15:54:13

Elemelek
Użytkownik

Re: Strefa Przywitań

Cześć wszystkim!
Biegam bardziej rekreacyjnie, niż jakoś profesjonalnie, ale lubię baaardzo:)

Offline

 

#55 2013-02-18 18:59:32

dcmb
Użytkownik

Re: Strefa Przywitań

cześćsmile jestem nowa na forum, dopiero zaczynam biegać. mam nadzieję, że znajdę w sobie silną wolę aby przezwyciężyć lenia:) pozdrowienia!

Offline

 

#56 2013-09-23 13:10:58

helga
Użytkownik

Re: Strefa Przywitań

hello- zaczynam bieganie, może jest ktoś z gdańska zaspy?

Offline

 

#57 2015-05-06 14:25:11

pawel.sz
Użytkownik

Re: Strefa Przywitań

witam serdecznie wszystkich biegaczy! do zobaczenia na zawodach!

Offline

 

#58 2015-06-19 11:49:04

Pedros
Użytkownik

Re: Strefa Przywitań

witam

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson

Polityka Prywatności i Cookies