RunMania.com - forum biegaczy

Dołącz do społeczności biegowej!

RunMania.com - forum biegaczy / Gdzie biegać ?

Nie jesteś zalogowany.

Login:  Hasło:  Logowanie

Ogłoszenie

Forum jest dostępne wyłącznie w trybie tylko do odczytu.

#1 2008-03-17 20:29:35

TikiTikiTakJo
Użytkownik

Gdzie biegać ?

Mhi hi hi ....
Pewnie większość z was wykorzystuje do tego jakieś wały rzeczne smile
albo parki... no chyba nie powiecie że ruchliwe chodniki ?
Chyba że mieszkacie w 10 piętrowym bloku i biegacie po schodach ? tongue
Możecie  się podzielić swoimi tajnymi ścieżkami.. może ktoś sobie skorzysta ....

Jeśli chodzi o Opole to oczywiście polecamy wyspę "Bolko" .... Można sobie biegać w kółko aż się wam w głowie zakręci ...a i można przy okazji pooglądać zwierzęta w ZOO zza siatki big_smile

a tu chodnik na którym dziś napadły na mnie sarny wink
http://img510.imageshack.us/img510/493/53427598yd0.jpg

Offline

 

#2 2008-03-17 21:14:11

kubal
Użytkownik

Re: Gdzie biegać ?

Cześć,
ja kostkę Bauma (taką jak na zdjęciu) omijam z daleka -- szkoda niszczyć sobie stawy.

A mimo że jestem z Wawy to w Opolu kilka razy byłem. Co prawda nie znam żadnych ścieżek biegowych, ale za to wiem gdzie można popływać -- Silesia smile

Offline

 

#3 2008-03-17 21:58:33

TikiTikiTakJo
Użytkownik

Re: Gdzie biegać ?

kubal napisał:

...
ja kostkę Bauma (taką jak na zdjęciu) omijam z daleka -- szkoda niszczyć sobie stawy....

A ja wręcz odwrotnie .... jako rowerzysta preferuję takie ścieżki ... dodam tylko że wcześniej (czyli patrząc na zdjęcie ... to za plecami fotografa) są płyty... o ludzie!!! moja dup.... roll

kubal napisał:

...Silesia

heh a ja pływać nie umiem .. chyba najwyższa pora się nauczyć .. może to mi wyjdzie lepiej niż to "wasze" bieganie

Ostatnio edytowany przez TikiTikiTakJo (2008-03-17 22:00:59)

Offline

 

#4 2008-03-18 03:22:24

kikada
Użytkownik

Re: Gdzie biegać ?

Zgadza sie, ja biegam albo na walach, albo w parku. Czasem na terenie strzelnicy wojskowej tongue Sa fajne sciezki wydeptane, hehe! Kiedys biegalam na walach kolo Zoo, zawsze smierdzialo.. ;p Teraz mieszkam w innej czesci miasta, wiec i waly inne.
Zapraszam kiedys do zapoznania sie z moimi terenami wink

Offline

 

#5 2008-03-18 11:21:27

kubal
Użytkownik

Re: Gdzie biegać ?

TikiTikiTakJo napisał:

kubal napisał:

...
ja kostkę Bauma (taką jak na zdjęciu) omijam z daleka -- szkoda niszczyć sobie stawy....

A ja wręcz odwrotnie .... jako rowerzysta preferuję takie ścieżki ... dodam tylko że wcześniej (czyli patrząc na zdjęcie ... to za plecami fotografa) są płyty... o ludzie!!! moja dup.... roll

Ja jeżdżę na kolarce daltego preferuję czysty asfalt smile
Kostka bauma w ostateczności przejdzie.
Płyty betonowe to masakra...

Offline

 

#6 2008-03-18 14:01:01

TikiTikiTakJo
Użytkownik

Re: Gdzie biegać ?

kikada napisał:

... Czasem na terenie strzelnicy wojskowej tongue Sa fajne sciezki wydeptane, hehe!

jeszcze Cie ktoś ustrzeli lol

Offline

 

#7 2008-03-18 22:27:31

pabrze
Administrator

Re: Gdzie biegać ?

kubal napisał:

ja kostkę Bauma (taką jak na zdjęciu) omijam z daleka -- szkoda niszczyć sobie stawy.

Tak myślałem, że napiszesz o niej... smile rozumiem, że cały trening po takiej kostce to zło... ale fragment (jak tutaj) myślisz, że też może zaszkodzić stawom?


kikada napisał:

Zapraszam kiedys do zapoznania sie z moimi terenami wink

Wrocław jest ładnym miastem, może się kiedyś wybiorę... big_smile


Żeby nie było "pustego przebiegu":
To ja zaproponuję Beskid Żywiecki - z Hali Boraczej na Halę Lipowską, albo tym co są na Wyspach Brytyjskich treningi wzdłuż wybrzeży klifowych - uwaga, żeby nie spaść smile


Pozdrawiam

Offline

 

#8 2008-03-18 23:44:32

kubal
Użytkownik

Re: Gdzie biegać ?

pabrze napisał:

kubal napisał:

ja kostkę Bauma (taką jak na zdjęciu) omijam z daleka -- szkoda niszczyć sobie stawy.

Tak myślałem, że napiszesz o niej... smile

Prorok jaki czy co? wink

pabrze napisał:

rozumiem, że cały trening po takiej kostce to zło... ale fragment (jak tutaj) myślisz, że też może zaszkodzić stawom?

Po fragmentach z kostki biegam bardzo często. Tyle że ze zdjęcia nie wynika, że to jest fragment -- dla mnie to ścieżka ciągnie się stąd aż do nieskończoności roll big_smile

Offline

 

#9 2008-03-19 00:23:26

TikiTikiTakJo
Użytkownik

Re: Gdzie biegać ?

kubal napisał:

Tyle że ze zdjęcia nie wynika, że to jest fragment -- dla mnie to ścieżka ciągnie się stąd aż do nieskończoności roll big_smile

Aj tam .. nie zapomnij że za plecami są płyty ...
A dodam jeszcze że trening po lesie też miał miejsce ...

http://img509.imageshack.us/img509/3816/ojmt3.jpg

oh jak ja lubie wklejać zdjęcia smile
Lepiej mnie nie prowokujcie ... big_smile

Offline

 

#10 2008-03-19 05:44:15

pabrze
Administrator

Re: Gdzie biegać ?

kubal napisał:

Po fragmentach z kostki biegam bardzo często. Tyle że ze zdjęcia nie wynika, że to jest fragment -- dla mnie to ścieżka ciągnie się stąd aż do nieskończoności roll big_smile

Właśnie to zmierzyłem na Google Maps... To jest odcinek około 921 metrów.. (+/- 10 metrów) czyli faktycznie trochę długawy... ale stawom czasem się przyda coś "mocniejszego" smile


Miłego dnia!

Offline

 

#11 2008-04-03 14:49:39

tomsaw
Użytkownik

Re: Gdzie biegać ?

a ja tak nietypowo to biegam na bieżni:P ale to tylko rozgrzewke pózniej to najczęściej po lesie ewentualnie po polnych drogach.


pewnie dlatego ze nie ma u mnie rzeki z wałami:/

Offline

 

#12 2008-11-26 14:39:27

konik735
Użytkownik

Re: Gdzie biegać ?

W parku . Bo blisko . i masz duuży spokój smile

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson

Polityka Prywatności i Cookies