RunMania.com - forum biegaczy

Dołącz do społeczności biegowej!

RunMania.com - forum biegaczy / Proszę o pomoc :)

Nie jesteś zalogowany.

Login:  Hasło:  Logowanie

Ogłoszenie

Forum jest dostępne wyłącznie w trybie tylko do odczytu.

#1 2008-08-21 08:58:21

mariossos
Użytkownik

Proszę o pomoc :)

Sprawa wygląda tak: chcę się przygotować do biegu na 10km (Bieg Fiata - odbywa się w Bielsku-Białej). Mam czas do czerwca 2009 r., przez ostatnie dwa lata startowałem na 4 km i dobiegałem mniej więcej w pierwszej setce na około 200 osób. Nie chodzi mi o jakiś świetny wynik ale chcę bez jakiś większych problemów przebiec ten dość spory dystans w nie najgorszym czasie smile Jeżeli coś to da to w szkole na o wiele krótszym dystansie czyli 1000 m miałem czas 3:36, a na 4km ok 16:30 (mam spore problemy z utrzymaniem tempa tak żeby przebiegnąć na maksa a nie że dobiegam i zostaje mi sporo sił). Chciałbym poprosić o jakiś trening żeby w czerwcu nie zrobić z siebie barana i jakoś dobiec do mety smile pozdrawiam i z góry dziękuje:)

PS Jak przy okazji poprawię czas na 1000, 1500 m to też będzie fajnie.

Ostatnio edytowany przez mariossos (2008-08-21 09:02:16)

Offline

 

#2 2008-08-21 10:33:37

Nero
Użytkownik

Re: Proszę o pomoc :)

Dziś jest 21 sierpnia 2008 roku, a start masz 1 czerwca 2009 roku. Wiesz... to trochę za dużo. Teraz biegaj sobie rekreacyjnie... jakieś wybiegania, jak poczujesz, że trochę cię wo nuży to od czasu do czasu po treningu rób sobie kilka 100m rytmów. A potem polecam plany na 10k ze strony www.bieganie.pl smile pozdro

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson

Polityka Prywatności i Cookies