RunMania.com - forum biegaczy

Dołącz do społeczności biegowej!

RunMania.com - forum biegaczy / hej

Nie jesteś zalogowany.

Login:  Hasło:  Logowanie

Ogłoszenie

Forum jest dostępne wyłącznie w trybie tylko do odczytu.

#1 2008-06-30 16:03:57

ponurybebniarz
Użytkownik

hej

hej! jestem Seba, mieszkam  - 26 lat - biegam w miare regularnie od lutego tego roku, zaczynalem od krotkich interwalow a teraz spokojnie potrafie przebiec pol godziny, to niesamowite ale jesli chodzi o bieganie to w niezwykle szybkim czasie mozna poczynic dosc spore postepy Hahaha takie cherlactwo jak ja smile no niezle, nie? chcialbym sie tutaj z Wami przywitac oraz pozdrowic

Offline

 

#2 2008-06-30 19:16:43

Nero
Użytkownik

Re: hej

Witam, miło, że ludzie w Polsce zaczynają biegać. Brrr, jak jesteś chudy to się nie przejmuj tongue ja zawsze mam problem z dopasowaniem spodni w pasie smilesmilesmile hehe ale zastanawia mnie jedno: zaczynałeś biegać od interwałów ??? <zdziwienie>

Ostatnio edytowany przez Nero (2008-06-30 19:17:01)

Offline

 

#3 2008-06-30 21:51:41

ponurybebniarz
Użytkownik

Re: hej

hej! nie mam problemow z dopasowaniem spodni w pasie no na pewno nie A jak zaczynalem biegac? przeplatalem bieg z marszem, stopniowo sie przyzwyczajalem do biegania, czas mijal i mijal a ja coraz dluzej potrafilem biec itd itd
bieganie to fajna sprawa, mozna powiedziec ze sie uzaleznilem, no i biegam dla samego siebie, poprawienia kondycji, o wystartowaniu w mararonie nie mysle, nie sadze zebym dal rade ow maraton ukonczyc big_smile
z tymi interwalami to moglem sie przejezyczyc, cos zle skojarzyc, nie znam sie na sporcie,  na jego slownictwie
hm szkoda ze nie prowadzilem przedtem dziennikow treningowych, no ale czy one sa az tak istotne???

Ostatnio edytowany przez ponurybebniarz (2008-06-30 22:21:42)

Offline

 

#4 2008-06-30 22:40:30

Nero
Użytkownik

Re: hej

Dzienniki? smile To dla motywacji tongue Ja sobie zapisuje, żeby później z perspektywy czasu zobaczyć jak wyglądał mój trening big_smile A co do spodni: to ja jestem dość wysoki i że tak powiem bardzo szczupły smile 180cm/60kg smilesmilesmile hehe

Ostatnio edytowany przez Nero (2008-06-30 22:41:53)

Offline

 

#5 2008-07-01 09:36:40

ponurybebniarz
Użytkownik

Re: hej

aha, szkoda ze nie prowadzilem takiego dziennika wczesniej, ale nawet i bez wczesniejszego jego prowadzenia - jak na moje mozliwosc - poczynilem dosc spore postepy smile a ja mam 183cm/75kg hmm

Offline

 

#6 2008-07-01 10:08:31

Nero
Użytkownik

Re: hej

Ale ja jestem od ciebie młodszy o 10 lat tongue smilesmilesmile hehe, pozdro

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson

Polityka Prywatności i Cookies