RunMania.com - forum biegaczy

Dołącz do społeczności biegowej!

RunMania.com - forum biegaczy / Witam wszystkich :)

Nie jesteś zalogowany.

Login:  Hasło:  Logowanie

Ogłoszenie

Forum jest dostępne wyłącznie w trybie tylko do odczytu.

#1 2008-05-29 22:33:42

adam2701
Użytkownik

Witam wszystkich :)

Witam jestem tu nowy ale chciałbym napisać że już trochę biegałem byłem kilkanaście razy na zawodach i byłem na podium nawet miesiąc temu w Kluczborku na 3tys. metrów byłem 2 wczoraj biegłem w Kędzierzynie-Koźle  i byłem 8 miałem czas 11:06 na 3 kilometry ale wiem aby osiągnąć coś trzeba zacząć trenować bo pierwszy miał czas 9:06 jest różnica 2 minut co mi radzicie jaki trening zastosować ????

Offline

 

#2 2008-05-31 03:02:10

pabrze
Administrator

Re: Witam wszystkich :)

Witaj adam2701,

Ja bym Ci radził przede wszystkim trenować pod okiem trenera... skąd jesteś jeśli można wiedzieć?

Pozdrawiam

Offline

 

#3 2008-05-31 14:14:53

adam2701
Użytkownik

Re: Witam wszystkich :)

Województwo opolskie Brzeg

Offline

 

#4 2008-06-17 15:37:45

pabrze
Administrator

Re: Witam wszystkich :)

Adam, zgłoś się (tak jak wyżej pisałem) do trenera, chociaż skoro już są praktycznie wakacje, to z tymi treningami pod trenerskim okiem może być ciężko - hmm...

Te 11 minut myślę, że można poprawić o 30 sekund (chcesz więcej to tak jak wyżej - trener) przy zwykłym rozbieganiu i przy uprawianiu dodatkowych dyscyplin, tak więc proponuję spokojne truchty 3-4 razy w tygodniu (na początek 20 minut, a potem stopniowo zwiększaj do 30-35). Żeby się nie zamulić sugeruję rower 1-2 razy w tygodniu. Interwały biegowe pomiń, a w zamian graj w piłkę nożną raz na tydzień. No i jeśli masz możliwość to basen do tego wszystkiego smile

Pozdrawiam

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson

Polityka Prywatności i Cookies