RunMania.com - forum biegaczy

Dołącz do społeczności biegowej!

RunMania.com - forum biegaczy / RunMania Team - Członkowie

Nie jesteś zalogowany.

Login:  Hasło:  Logowanie

Ogłoszenie

Forum jest dostępne wyłącznie w trybie tylko do odczytu.

#21 2008-03-25 23:08:39

pawel b
Użytkownik

Re: RunMania Team - Członkowie

pabrze -nie kontuzja mnie dręczy, tylko coś o wiele gorszego .Praca,praca,praca ............!

Offline

 

#22 2008-03-25 23:11:01

kikada
Użytkownik

Re: RunMania Team - Członkowie

To nie tylko Ciebie...a od pracy też można się nabawić kontuzji, z tym, że mózgu... tongue

Offline

 

#23 2008-03-31 18:11:05

pabrze
Administrator

Re: RunMania Team - Członkowie

pawel b napisał:

pabrze -nie kontuzja mnie dręczy, tylko coś o wiele gorszego .Praca,praca,praca ............!

Ja też mam to paskudztwo... wredne to takie, nawet wyspać się człowiekowi nie da roll

Pozdrawiam Koleżanki i Kolegów Klubowiczów smile

Offline

 

#24 2008-04-16 21:55:17

16krzychu
Użytkownik

Re: RunMania Team - Członkowie

Zatem i ja chciałbym reprezentować Runmania Team. Jak widać jestem rozgadanym forumowiczem ale mało rozbieganym.
Będę reprezentowac Was w Inowrocławiu na różnych zawodach, jakich tylko będę mógł.
Tylko w jaki sposób?
Pozdrawiam :-)

Offline

 

#25 2008-05-10 21:25:06

pabrze
Administrator

Re: RunMania Team - Członkowie

Cześć 16krzychu,

Na razie chyba nie biegasz biegów ulicznych, tylko szkolne (stadionowe i przełaje) więc będziesz mógł reprezentować RMT w koszulce startowej... ale do tego jeszcze trochę czasu upłynie... Chyba, że startujesz w ulicznych - wtedy w zgłoszeniu do takiego biegu jako klub podajesz "RunMania Team" smile

Tymczasem dopisuję Cię do listy smile

Pozdrawiam

Offline

 

#26 2008-06-15 03:09:17

BoberPL
Użytkownik

Re: RunMania Team - Członkowie

Dobra. W niedzielę biegłem w barwach RunMania Team w II biegu o puchar burmistrza miasta Luboń. Byłem tylko 9 ( wyniki ), ale konkurencja też nie była łatwa. Mój wynik to: 4.0km - 14'33"

Chciałbym kiedyś być choć w połowie tak dobry jak Przemysław Walewski wink

A tu foto:
http://lh5.ggpht.com/budzynskilukasz/SE0m0P7ff2I/AAAAAAAACMw/1KV8uNmWK4s/s144/Obraz%20016.jpg

Ostatnio edytowany przez BoberPL (2008-06-15 03:23:02)

Offline

 

#27 2008-06-15 18:13:34

pawel b
Użytkownik

Re: RunMania Team - Członkowie

dziś miałem debiut w RunMania Team .Grodzisk Wlkp.  II PÓŁMARATON SŁOWAKA z czasem ok 1:29 :30

Offline

 

#28 2008-06-15 23:09:15

Kuba123PL
Użytkownik

Re: RunMania Team - Członkowie

Kuba123PL na posterunku. Zgłaszam sie na ochotnika. I czekam na koszulki... ;p

Offline

 

#29 2008-06-17 15:18:02

pabrze
Administrator

Re: RunMania Team - Członkowie

BoberPL - ładny wynik, miejsce fajne i zdjęcie też niczego sobie (walka do końca? smile ). Witaj w team'ie smile

pawel b, też witaj w team'ie smile W końcu trzeba będzie się wybrać kiedyś na wspólne bieganie na jakiejś imprezie smile

Kuba123PL - Ciebie dopisałem, ale na tej drugiej liście i mam nadzieję, że nie na długo tam będziesz wink


Pozdrawiam!

Offline

 

#30 2008-08-12 14:43:06

kasiagaspar
Użytkownik

Re: RunMania Team - Członkowie

Witam, ja też chętnie przyłączę się do klubu smile W tym roku już nie wystartuję niestety nigdzie :-( Po AZS Politechnika Szczec. to będzie mój drugi klub :-O

Kasia

Offline

 

#31 2008-08-23 15:30:00

kamil9998
Użytkownik

Re: RunMania Team - Członkowie

Witam tez chetnie sie zapisze do klubu bo obecnie nie mam zadnego. W tym roku narazie nie planuje zadnych startow poniewaz cieko cwicze od 2 miesiecy zeby sie dobrze przygotowac do polamaratonu w Łodzi i tam chetnie moge pobieic w tym teamie;]

Offline

 

#32 2008-08-26 07:51:15

yke
Użytkownik

Re: RunMania Team - Członkowie

Chęntie wystartowałbym w III. biegu po zdrowie doliną Rypienicy w barwach portalu ale nie mam koszulki a bieg już 6. września.

Offline

 

#33 2008-11-03 00:20:16

manitou7
Użytkownik

Re: RunMania Team - Członkowie

puk,puk jest tu ktoś?
gdzieś nam się admin zapodział?

Offline

 

#34 2008-12-29 23:10:12

kasiagaspar
Użytkownik

Re: RunMania Team - Członkowie

Hallo!

Juz planuje starty na 2009.... puk puk, jest tu ktos?

Offline

 

#35 2008-12-29 23:15:20

pawel b
Użytkownik

Re: RunMania Team - Członkowie

noo jestem .Witam ! Też właśnie myśle nad kalędarzem

Offline

 

#36 2008-12-30 22:57:12

manitou7
Użytkownik

Re: RunMania Team - Członkowie

witam
admin w objeciach MON-u od lipca[chyba?] i dlatego sie nie odzywa
a ja starty zaczynam jak i w tym roku w polowie stycznia w Myslowitz- rekreacyjnie ale za to super atmosfera na tej imprezie a trasa wymagajaca bardzo- polecam przelajowcom

Offline

 

#37 2009-02-07 18:30:31

pio1972
Użytkownik

Re: RunMania Team - Członkowie

Pozdrawiam wszystkich chciałbym również dołaczyć do klubowiczów biegam w Bydgoszczy 2 x tyg po ok 10-13 km to dopiero 2 m-c poważnego biegania ale działa na mnie jak narkotyk .Nie myślałem że bieg może sprawiać tyle przyjemności.

Offline

 

#38 2009-03-14 18:44:25

Maciej_78
Użytkownik

Re: RunMania Team - Członkowie

Mam takie małe pytanko.
Czy przyjmujecie do Temu starych grubych i leniwych biegaczy jeśli tak to bym był chętny.

Nie biegam dużo ale jestem nałogowcem wiec w roku mi się zdarza trochę potrenować.
Ostatnio miałem Detox (zima) i dodatkowo wywalili mnie do roboty na delegację to na treningi nie było już czasu. Ale jak się zrobiło ciepło to znowu zacząłem powracać do nałogu. A za jakieś dwa tygodnie to już ostro sobie "dam w kanał" bo będę miał urlop i kończy mi się delegacja.

W zawodach często nie startuje a na tych co w zeszłym roku startowałem nie było rubryki klub sad

Jeśli przyjmujecie wszystkich a nie tylko tych najlepszych to bym się pisał. Bo w sumie w bieganiu chodzi o to aby biegać. A wyniki to sprawa drugorzędna.

Offline

 

#39 2009-03-15 10:55:53

manitou7
Użytkownik

Re: RunMania Team - Członkowie

pabrze napisał:

Każdy kto ma taką ochotę może zostać członkiem RunMania Team'u smile Nie jest wymagana, ani przynależność "na wyłączność" do RunMania Team'u (np. ja sam najbliższy maraton będę biegł w barwach AZS'u Opole), ani jakieś wyniki (np. ja sam jestem amatorem). Tak więc jeżeli ja mogłem, to może każdy smile

Co do koszulek, to jeszcze się nie orientowałem u producentów co mają do zaoferowania (w rozsądnej cenie, żeby nie narażać klubowiczów na duże koszty, a jednocześnie, żeby było wygodnie i miłe dla oka).

... jak fundusze pozwolą, to chciałbym rozdać trochę koszulek (docenić talenty, godne reprezentowanie RM, itd... chciałbym stworzyć szanse na "sprzęt klubowy" dla każdego - zarówno dla ścigaczy jak i dla amatorów... np. w zeszłym roku cała startująca w Bochni drużyna RM otrzymała koszulki).


TAK WIĘC - ZAPRASZAM! smile

tylko , że admin nam gdzieś przepadł -z armii juz chyba wyszedł ? i nadal milczy

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson

Polityka Prywatności i Cookies