RunMania.com - forum biegaczy

Dołącz do społeczności biegowej!

RunMania.com - forum biegaczy / A jednak biegać mogą wszyscy...

Nie jesteś zalogowany.

Login:  Hasło:  Logowanie

Ogłoszenie

Forum jest dostępne wyłącznie w trybie tylko do odczytu.

#1 2008-06-03 13:35:09

Kuba123PL
Użytkownik

A jednak biegać mogą wszyscy...

Dawno juz nie pisałem na forum( wieeeem, jestem leń) i tak mnie naszło zeby podzielić sie z Wami dokonaniem mojim, z którego jestem bardzo dumny:D
Nie każdy wie, ale mieszkam na małej wsi, i bieganie tam zbytnio popularne nie było, ale do czasu. Jeszcze 2 lata temu pamiętam że niegdzie nie spotykałem żadnych runnerów. Ja tez jeszcze nie biegałem, tzn. coś tam se czasem przeleciałem ale z bieganiem to za wiele wspólnego nie miało. Tak jak napisałem w strefie przywitań, biegam od ponad roku, i od tamtego czasu na mojej pipidówie coraz więcej ludzi zaczyna biegac.Widze że osoby które mijam podczas biegu, za tydzien same mnie mijaja biegnac. Widac ludziom chce sie biegac, tyko że troche sie chyba wstydza(bo sie ludzie patrzaaa, bo sąsiadka sie smiejeee itp.) i potrzebuja jakiejs motywacji.  Staram sie namawiac   
coraz wiecej ludzi do biegania, i widze że to działa. I nawet sasiedzi przestali sie na mnie patrzeć jak na debila kiedy biegne...  No i to jes też motywacja, bo kiedy mam jakąs przerwe w biegu to ludziska potem upominaja mnie, czemu nie biegam i wogóle. Fajnie, no nie?

Offline

 

#2 2008-06-04 12:05:48

koolio7
Użytkownik

Re: A jednak biegać mogą wszyscy...

Prawdziwa historia big_smile
Ja miałem to samo, namówiłem swoją dziewczynę na bieganie. Wspólnie było troche ciężko bo musiałem się dostosowywać do jej tempa jednak wspólne bieganie też sprawiało sporo przyjemności. Co ciekawsze teraz to Ona mnie namawia i się burzy kiedy zajrzy do dziennika i zobaczy że niebiegałem. Także motywacja też jest big_smile

Offline

 

#3 2008-06-04 23:39:34

Kuba123PL
Użytkownik

Re: A jednak biegać mogą wszyscy...

Ja niestety jeszcze nie znalazłem swojej lepszej ( gorszej? ;p) połówki. Ale jeżeli znajde to na pewno postaram sie ją namówić na wspólne bieganie.
Pozdro

Offline

 

#4 2014-11-29 20:47:36

anielcia
Użytkownik

Re: A jednak biegać mogą wszyscy...

Ja niedawno zaczęłam, ale jakoś daję radę. Mam tylko nadzieję, że mój zapał nie osłabnie w między czasie i dojdę do naprawdę fajnego biegania. Bo póki co to takie trochę wymęczone jest jakby;) Pewnie wiecie o co chodzi

Offline

 

#5 2014-11-30 08:04:47

pawel b
Użytkownik

Re: A jednak biegać mogą wszyscy...

Wymęczone mówisz , to dobrze ! Właśnie wzmacniasz swoja silną wole.

Offline

 

#6 2014-12-08 14:07:32

piotrus
Użytkownik

Re: A jednak biegać mogą wszyscy...

Także zauważyłem, że pojawia się coraz więcej biegaczy, w różnym wieku, co bardzo pozytywnie odbieram. Podoba mi się panująca moda na uprawianie sporu i zdrowy tryb życia. Mam nadzieję, że nie będzie tylko chwilowa i ludzie docenią na serio aktywność fizyczną.

Offline

 

#7 2015-06-26 15:08:06

Pedros
Użytkownik

Re: A jednak biegać mogą wszyscy...

no i bardzo dobrze, że wszyscy zaczynają biegać, każdemu wyjdzie to na dobre, lepsze relacje i lepsze zdrowie. Ale warto pomyśleć wcześniej o butach do biegania żeby nie odpaść po kilku tygodniach przez jakieś bóle kolan i urazy. NEw Balance ma bardzo dobre buty z serii Fresh Foam, wygodne, dobrze stabilizujące i wytrzymałe

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson

Polityka Prywatności i Cookies