RunMania.com - forum biegaczy

Dołącz do społeczności biegowej!

RunMania.com - forum biegaczy / Cześć tu Maciej.

Nie jesteś zalogowany.

Login:  Hasło:  Logowanie

Ogłoszenie

Forum jest dostępne wyłącznie w trybie tylko do odczytu.

#1 2008-05-17 12:30:32

Maciej_78
Użytkownik

Cześć tu Maciej.

Witam wszystkich maniaków biegania czyli ludzi którzy zamiast spokojnie siedzieć sobie przed telewizorem i zajadać chipsy wolą katować swoje organizmy na bieżniach lasach plażach itp.

Trochę o mnie

Jestem dość kiepskim biegaczem nie mam jakiś tam wielkich wyników czy rekordów życiowych.
Nie trenuje też ciągiem. Jak mi się znudzi to przez jakiś czas nie biegam ale zawsze mnie do tego ciągnie i po pewnym czasie znów się pocę na bieżni albo po okolicznych lasach

Biegam sobie bo lubię a ostatnio nawet żeby schudnąć bo przez ostatnią zimę troszkę przybrałem na wadze.

Pochodzę z Wągrowca (fajna okolica do biegania lasy jeziora itp) mam prawie trzydziestkę i biegam z przerwami od podstawówki.

Na wstępie chciałbym przeprosić wszystkich forowiczów za błędy które będą zdarzać się w moich postach, jestem dyslektykiem robie ich miliony. Przeglądarka większość wyłapuje ale niestety nie wszystkie sad

Trochę liczb.
Wiek:   30 lat
Wzrost:173 cm
Waga:  84 Kg (powinno spadać ale jakoś nie chce)

To by było na tyle.

cool Pozdro dla wszystkich takich samych maniaków jak ja.

Ostatnio edytowany przez Maciej_78 (2008-05-17 12:39:09)

Offline

 

#2 2008-05-17 15:22:47

pabrze
Administrator

Re: Cześć tu Maciej.

Witaj! smile

Nie ma kiepskich biegaczy smile Sam fakt, że biegasz już stawia Cię w wielu dziedzinach życia na pierwszej linii smile

Bardzo mnie cieszy, że korzystasz z tej wspaniałej funkcji przeglądarki internetowej smile

Co do wagi... tu sprawa ma się tak, że trzeba regularnie się "katować"/ trenować smile Dla ciekawostki dodam, że w zeszłą sobotę biegałem z człowiekiem (w podobnym wieku do Twojego), który dwa lata temu ważył 106kg... wziął się za bieganie i dzisiaj waga wskazuje mu 68 kg smile Więc bieganie pomaga schudnąć smile

...ale przede wszystkim, to Ci życzę przyjemności z biegania smile


Pozdrawiam

Offline

 

#3 2008-05-17 20:19:14

manitou7
Użytkownik

Re: Cześć tu Maciej.

witaj i biegajznami
wzrost mamy identiko.tylko u w I kwesti +10 a w III -10
ale jak zaczynalem 10m-cy temu bylo86kg wiec powoli efekty przyjda same
i jak pisze admin - przyjemnosc przede wszystkim

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson

Polityka Prywatności i Cookies